Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

    Переможці ювілейного Одеського міжнародного кінофестивалю

    У суботу, 20 липня, у КВЦ Парковий у Києві відбулася урочиста церемонія закриття 15-го ювілейного Одеського міжнародного кінофестивалю. В ході заходу були оголошені володарі головних нагород фестивалю.

    Про це повідомляє Одеський міжнародний кінофестиваль.

    Через повномасштабну війну РФ проти України, вже третій рік поспіль фестиваль проходить у Києві. Проте організатори впевнено запевняють, що наступного року фестиваль повернеться до Одеси, що є їхньою спільною мрією та надією.

    Традиційно, на урочистій церемонії оголосили імена переможців фестивалю у Європейській та Національній конкурсних програмах, а також вручили приз ФІПРЕСІ.

    Переможці Європейської конкурсної програми:

    – Перша спеціальна відзнака: «Черничні мрії», реж. Елене Мікаберідзе. Польський режисер Мачек Хамела зазначив, що картина показує величезну повагу та вірність людини до своєї землі, піднімаючи важливі питання обмежень та кордонів.

    – Друга спеціальна відзнака: «Секс», реж. Даґ Йоган Гауґерюд. За словами Мачека Хамели, фільм показує радикальну відкритість і рефлексію про гендерну ідентичність, бажання, кохання та зраду.

    – Найкращий Європейський фільм: «Майже нічого», реж. Ґжеґож Дембовський. Членкиня журі Ірина Островська відзначила бездоганну акторську гру та актуальність теми захисту гідності.

    Переможці Національної конкурсної програми:

    – Приз ФІПРЕСІ: «Сопілка перуна», реж. Євген Мазуренко. Голова правління Спілки кінокритиків України Оксана Волошенюк підкреслила значущість фільму-хроніки про українських бійців.

    – Перша спеціальна відзнака: «Киснева станція», реж. Іван Тимченко. Британський режисер Майк Фіггіс зазначив майстерність режисера в контролюванні акторів, звуку та зображення.

    – Друга спеціальна відзнака: «Яса», реж. Сергій Маслобойщиков. Членкиня журі Сахра Карімі відзначила глибокий меседж фільму та його значущість для національного дискурсу.

    – Приз за найкращу пісню або музику до фільму: «Киснева станція», реж. Іван Тимченко, композитор Юні Міяке.

    – Найкращий український повнометражний документальний фільм: «Глядєлов», реж. Ксенія Кравцова. Фільм відзначився яскравим зображенням мужності та відваги українських воїнів.

    – Найкращий український повнометражний ігровий фільм: «Сірі бджоли», реж. Дмитро Мойсеєв. Українська режисерка Аліса Коваленко підкреслила кінематографічну та достовірну реалізацію історії фільму, поєднання драматизму і гумору, реалістичності і атмосфери.

    Добавить комментарий

    Бензиновые квадроциклы: преимущества классических решений

    В эпоху электрификации транспорта традиционные бензиновые двигатели продолжают удерживать лидирующие позиции в сегменте внедорожной техники. Опытные райдеры знают, что надежность проверенных временем решений часто превосходит современные альтернативы. Решение купить квадроцикл бензиновый остается наиболее практичным выбором для тех, кто планирует активно использовать технику в условиях, где доступ к электричеству ограничен. Классические двигатели внутреннего сгорания демонстрируют превосходную […]

    Знайомство з пивом Guinness: з чого все починається

    Guinness — це більше, ніж просто хмільний напій. Це легенда, з якою варто познайомитися кожному, хто цікавиться світом темного пива. Бренд з’явився в Ірландії ще в XVIII столітті, і з тих пір він встиг стати символом країни і культовим напоєм у всьому світі. Його легко впізнати за насиченим темним кольором, густою піною, а також впізнаваним […]

    Знакомство с пивом Guinness: с чего все начинается

    Guinness — это больше, чем просто хмельной напиток. Это легенда, с которой стоит познакомиться каждому, кто интересуется миром темного пива. Бренд появился в Ирландии еще в XVIII веке, и с тех пор он успел стать символом страны и культовым напитком во всем мире. Его легко узнать по насыщенному темному цвету, плотной пене, а также узнаваемому […]

    Что учитывать при покупке бронежилета: советы для военных и гражданских

    Бронежилет давно стал синонимом личной безопасности для военных. В зоне боевых действий он не просто нужен, он жизненно необходим. Но в условиях полномасштабной войны граница между фронтом и тылом становится условной, а потребность в средствах защиты охватывает все больше людей: от военнослужащих до волонтеров, водителей, спасателей, медиков и даже гражданских, проживающих в опасных регионах. В […]