Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

    Суд наклав арешт на причали Чорноморського рибного порту

    Київський районний суд Одеси арештував сім державних причалів Чорноморського рибного порту.

    Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався з Ухвали Київського районного суду Одеси.

    За даними слідства, ТОВ «Чорноморський рибний порт» (ТОВ «ЧРП») у змові з державними реєстраторами незаконно зареєструвало право приватної власності на операційні акваторії причалів, хоча вони є частиною гідротехнічних споруд Сухого лиману в акваторії морського порту Чорноморськ і належать державі. ТОВ «ЧРП» було лише суборендатором на підставі договору від 23 червня 1997 року.

    Однак у лютому 2019 року службові особи ТОВ «ЧРП» змовилися з державним реєстратором для заволодіння операційними акваторіями. Їх цілю було отримання доходів від корабельного збору.

    У квітні 2019 року на підставі підроблених технічних паспортів від ТОВ «Пром-Строй лтд», незаконно зареєстрували право власності на акваторії за ТОВ «ЧРП». Державний реєстратор, вніс зміни до Держреєстру речових прав на нерухоме майно, хоча законних підстав для цього не було, адже майно належить державі в особі Фонду державного майна України.

    Слідство встановило, що причали та їхні операційні акваторії є нероздільними об’єктами, які не можуть функціонувати окремо.

    У лютому 2025 року причали № 1–6 та № 4 (колишні № 7–10) визнали речовими доказами у справі.

    Прокуратура наполягала на арешті майна з забороною відчуження та розпорядження, щоб запобігти його незаконному переоформленню чи використанню.

    ТОВ «ЧРП» заперечувало арешту, стверджуючи, що причали перебувають у державній власності, а розслідування стосується лише акваторій, а не самих причалів. Представник порту, радник виконавчого директора з комерційних питань зазначив, що заборона користування причалами призведе до невідворотних наслідків як для і ТОВ «ЧРП», так і для держави. Фонд держмайна, як орендодавець, не висловив претензій до ТОВ «ЧРП» і залишив рішення на розсуд суду.

    Суддя, врахувавши аргументи сторін, дійшов висновку, що причали є речовими доказами, а їх арешт необхідний для збереження майна та забезпечення розслідування. Також арешт не передбачає заборони на користування.

    Тож, суд наклав арешт та заборонив відчуження та розпорядження на: причали № 1 -6 та причал № 4, який до реконструкції вважався причалами №7-10.

    Добавить комментарий

    Найкращі марки рому: що п’ють в Україні та світі

    А ви куштували напій піратів? Можна не сумніватися, що не менш як половина читачів відповість на це питання негативно. Найпопулярніший інгредієнт незліченної кількості коктейлів дуже гарний і в чистому вигляді, тому продегустувати його потрібно обов’язково. Питання в тому, як вибрати справжній ром, якщо ви про нього майже нічого знаєте. Спробуємо вас зорієнтувати, запропонувавши рейтинг найкращих […]

    Лучшие марки рома: что пьют в Украине и мире

    А вы пробовали напиток пиратов? Можно не сомневаться, что не менее половины читателей ответит на этот вопрос отрицательно. Популярнейший ингредиент бесчисленного количества коктейлей очень хорош и в чистом виде, так что продегустировать его нужно обязательно. Вопрос в том, как выбрать настоящий ром, если вы о нем почти ничего знаете. Попробуем вас сориентировать, предложив рейтинг лучших марок […]

    Оборудование для испытания бетона и его роль

    Бетон является основным строительным материалом для возведения зданий, мостов и дорог. Его свойства должны соответствовать стандартам, чтобы конструкции могли выдерживать нагрузки и воздействие окружающей среды. Лабораторное оборудование для испытаний бетона помогает проверить его прочностные, физико-химические и эксплуатационные характеристики. Чтобы проверка прочности бетона было точным, важно применять качественное оборудование. Для чего проводятся испытания бетона? Основная цель испытаний бетона […]

    Индикаторные полоски для лабораторных тестов

    Они представляют собой простой и эффективный инструмент для проведения анализа различных образцов. Они представляют собой небольшие полоски, пропитанные специальными реагентами, которые вступают в химическую реакцию с анализируемым веществом. Эти полоски широко используются в медицине, экологии, пищевой промышленности, а также в образовательных и научных исследованиях. Особенности индикаторных полосок Индикаторные полоски работают на основе реакции между реагентом, […]