В Україні протягом перших шести місяців 2025 року у судах було розірвано щонайменше 38,7 тис. шлюбів — утричі більше, ніж через РАЦСи (12,7 тис.). Значна частина випадків припадає на кілька регіонів, зокрема й на Одещину, передає Бессарабія.UA з посиланням на Опендатабот.
За даними пошуковика по судових рішеннях «Бабуся», Одеська область посіла третє місце за кількістю розлучень у судах — 3 121 справа (8% від усіх випадків в Україні). Більше розлучень зафіксовано лише у Дніпропетровській області (5 188) та Києві (3 544).

Загалом майже половина розлучень зосереджена у п’яти регіонах: Дніпропетровській, Одеській, Харківській, Київській областях та столиці.
У РАЦСах ситуація подібна: загалом українці оформили 12 691 розлучення, з яких у трійці лідерів опинилися Київ (1 780), Дніпропетровська (1 252) та Харківська області (889).

Источник: Новости Бессарабии