Ворог не припиняє обстріли Одещини. Протягом минулої доби енергетики повернули світло в оселі 51 тисячі сімей Одещини після російських атак. Про це повідомляє ДТЕК Одеські електромережі.
«Ремонтні бригади взялися до роботи відразу після дозволу військових та рятувальників, обов’язково з дотриманням всіх необхідних правил безпеки. Світло тримається», – пишуть у ДТЕК.