Учора ввечері, 24 червня, частина мешканців Одеського району чула сильний вибух. Згідно повідомлення Повітряного командування “Південь”, це була ймовірно балістична ракета “Іскандер-М”.
Повітряна тривога через загрозу застосування балістичного озброєння з Криму на Одещину було оголошено о 21:26.
Повітряні сили повідомили про ракету, яка спочатку рухалася у напрямку Чорноморська, а потім змінила курс на Маяки.
В Одесі вибух було чути близько 21:30. Відбій тривоги було оголошено о 21:58.
Бережіть себе!