В Одесі припинили приймати оплату за проїзд через мобільний додаток Transpod. Таке рішення ухвалили після численних звернень пасажирів, які скаржилися на постійні технічні збої в роботі сервісу.
Повідомляють у пресслужбі Одеської міської ради.
Для громадян уже визначили альтернативний спосіб безготівкової оплати. Пасажирам рекомендують користуватися іншими способами:
Крім того, мобільний додаток Transpod повністю зник із цифрових магазинів App Store та Google Play. Через це його більше неможливо завантажити або оновити.
У міській владі також наголосили, що пасажирам не варто хвилюватися через вже придбані квитки. Вони залишаються чинними до завершення їхнього терміну дії.