В Одеській області на водосховищі потонув 15-річний хлопець. Поліцейські встановлюють повні обставини трагедії.
Повідомляють у Головному управлінні Національної поліції в Одеській області.
Трагедія сталася неподалік села Дельжилер Татарбунарської громади 26 червня. Про неї сповістив місцевий житель на спецлінію 112 близько 14-ї години.
«Попередньо встановлено, що підліток відпочивав на водоймі і потонув», — зоповідають правоохоронці.
Попередньо відомо, що хлопець виховувався у нормальній родині родині, яка за місцем проживання характеризується позитивно. Наразі вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Мешканців регіону вкотре закликають дотримуватися правил безпеки на воді. Відпочивати можна лише на спеціально відведених для цього локаціях.