Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  На Одещині затримали рецидивіста, який хотів вивезти ухилянтів до Придністров’я

  Чоловік очолював міжнародне угрупування, яке нелегально переправляло ухилянтів через кордон до невизнаного Придністров’ я. Злочинця «на гарячому» затримали співробітники СБУ.

  Про це повідомили у Службі безпеки України.

  Виявили та нейтралізували міжнародне угрупування з вивозу чоловіків призовного віку за кордон кіберфахівці Служби безпеки спільно з Держприкордонслужбою та Нацполіцією.

  Організатором оборудки виявився киянин, який раніше відбував покарання за наркоторгівлю. До створення каналу нелегальної міграції він залучив двох спільників – мешканців так званої «ПМР».

  Чоловіка затримали, коли він намагався «прорвати» держкордон. В його автівці знаходились два чоловіки призовного віку, які погодились відправитися у мандрівку до невизнаного Придністров’я.

  За трансфер «провідник» отримав від своїх клієнтів загалом 7 тис. американських доларів.

  Як з’ясувало слідство, для пошуку ухилянтів був створений Телеграм-канал, адміни якого знаходилися у Придністров’ї. В ньому чоловікам призовного віку пропонували за гроші уникнути мобілізації через втечу за кордон.

  Зловмисники «гарантували» потенційним призовникам, що переправлять їх до однієї з європейських країн в обхід контрольно-пропускних пунктів через «придністровське» квазіутворення, – додали в СБУ.

  Для зручного виконання плану, організатор угруповання облаштував у своєму приватному будинку на прикордонні Одещини «перевалковий пункт» для збору ухилянтів. Там вони проходили інструктаж щодо часу та місця нелегального переходу через кордон, а також відпрацьовували алгоритм дій на випадок затримання правоохоронцями.

  Під час обшуків автівки організатора «схеми» правоохоронці виявили банківські картки та мобільні телефони із доказами незаконної діяльності, а також готівку в іноземній валюті, яку він отримав від замовників трансферу.

  Наразі затриманому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 15 та ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

  Зловмисникам загрожує до 7 років тюрми.

   

  Намагався «прорвати» кордон: на Одещині затримали рецидивіста, який хотів вивезти ухилянтів до Придністров’я

   

  Источник: Новости Одессы

  Добавить комментарий

  Для чего предназначена ручная ленточная пила для разделки туш?

  В процессе убоя КРС и свиней и последующей обработки сырья часто возникает необходимость разделения туш на полутуши или разрезания больших кусков мяса, в том числе с костями либо замороженного, на более мелкие. Для таких операций предназначена пила для распиловки туш, цена на которую приведена в каталоге компании Розфуд. Этот эргономичный инструмент с мощным электромотором и высокой производительностью […]

  Моторное масло 0W20: незаменимый элемент для вашего автомобиля

  Моторное масло 0W20 – это не просто жидкость, а важный компонент, обеспечивающий стабильную работу двигателя. Это масло для двигателя обладает уникальной вязкостью, что делает его особенно подходящим для использования в холодных климатических условиях. Оно обеспечивает легкий запуск двигателя при низких температурах, снижает трение и износ деталей, а также способствует более эффективному расходу топлива. Моторное масло […]

  Как на вкус виски Chivas Regal и что может испортить впечатление от дегустации напитка

  Шотландский виски Chivas Regal уверенно завоевал популярность далеко за пределами Европы. Алкогольный напиток ассоциируется с королевской изысканностью и большим удовольствием. Купанный виски в первые годы истории бренда готовили для подачи королеве Виктории братья Чиваса. В США такое спиртное стало популярным после Второй мировой войны. Среди ценителей Chivas Regal — Фрэнк Синатра и Дин Мартин. Сегодня […]

  Як смакує віскі Chivas Regal і що може зіпсувати враження від дегустації напою

  Шотландський віскі Chivas Regal впевнено завоював популярність далеко поза межами Європи. Алкогольний напій асоціюється з королівською вишуканістю та неабияким задоволенням. Купажований віскі в перші роки історії бренду готували для подавання королеві Вікторії брати Чівас. У США таке спиртне стало популярним після Другої світової війни. Серед поціновувачів Chivas Regal — Френк Сінатра та Дін Мартін. Сьогодні […]