Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  На півдні Одещини створять зелений коридор для пришвидшення пропуску вантажівок на кордоні з Молдовою та Румунією

  Міністерство розвитку громад територій та інфраструктури України ініціює створення «зеленого коридору» між автомобільними пунктами пропуску Рені — Джурджулешти — Галац. Це допоможе збільшити вантажопотік у 5 разів.

  Про це повідомили у міністерстві.

  Проект має пришвидшити рух товарів та експорт української аграрної продукції.

  Заступник міністра громад, територій та інфраструктури України, Сергій Деркач наголошує, що у першу чергу йдеться про спільний контроль між Україною та Молдовою та скоординований контроль між Молдовою та Румунією. Завдяки цьому рішенню буде можливо зменшити кількість зупинок для вантажівок та відповідно пришвидшити контроль.

   

  Для пришвидшення пропуску вантажівок на кордоні з Молдовою та Румунією на півдні Одещини створять зелений коридор (фото)

   

  Також буде розбудовано пункт пропуску «Рені», який наразі за добу пропускає близько 50 вантажівок. Натомість це один із ключових автомобільних пунктів пропуску, що веде до румунських портів. Ключова мета розбудови інфраструктури цього пункту пропуску та «зеленого коридору» – збільшення фактичної пропускної здатності до щонайменше у 5 разів, – зазначає Сергій Деркач.

  Окрім цього, план запуску «зеленого коридору» передбачає реконструкцію дороги Рені – Галац і розширення її з 2 до 4 смуг, та додаткове технічне оснащення пунктів пропуску.

   

  Для пришвидшення пропуску вантажівок на кордоні з Молдовою та Румунією на півдні Одещини створять зелений коридор (фото)

   

  Источник: Новости Одессы

  Добавить комментарий

  Поживні речовини після тренування — що варто знати про них?

  У сучасному світі тренувань та фітнесу багато людей використовують післятренувальні поживні речовини, щоб підвищити свою продуктивність та ефективність під час тренувань. Ці спеціально розроблені харчові добавки забезпечують організм необхідними поживними речовинами в оптимальних пропорціях для підтримки відновлення, збільшення сили та витривалості, а також допомагають досягти поставлених тренувальних цілей. У цій статті ми надамо деяку важливу […]

  Завернутые в стиль: правильный выбор обоев для каждой комнаты

  При создании уютного и стильного интерьера одним из самых популярных решений являются обои. Они могут трансформировать пространство, придавая ему индивидуальность и характер. Однако, чтобы создать гармоничный дизайн, необходимо учитывать особенности каждой комнаты. Давайте рассмотрим, как выбрать подходящие обои для спальни, детской, гостиной и кабинета. Спальня: уют и спокойствие Спальня – это место отдыха, поэтому выбор […]

  Как должны быть настроены боковые зеркала?

  Большинство собственников не знают как правильно настроить зеркала в машине, действуя интуитивно: хорошо видно, значит регулировать больше не нужно. Это хороший вариант, но правильно — еще удобнее и безопаснее. Рассматривая зеркала интернет-магазина https://welldoneparts.com.ua/ru/avtozapchasti—kuzov—zerkalo/, можно прийти к выводу, что современные модели бывают нескольких типов с учетом регулировки: электрические, механические и полностью автоматизированные. Но как правильно настроить зеркала […]

  Трос ручника: Ключевые аспекты выбора и критерии качества

  Трос ручника – невидимый, но важный элемент автомобиля, чью роль в обеспечении безопасности водителя и пассажиров трудно переоценить. В этой статье мы рассмотрим, как правильно выбрать трос ручника и какие критерии качества следует учесть при покупке детали.  Прочность, гибкость, управляемость  Одним из первых и наиболее важных критериев выбора является материал, из которого изготовлен трос ручника. […]