Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Антидронові рушниці та окопні реби робить інженер проти ворожих БПЛА

  Альберт Вірнін робить ці пристрої разом зі своєю сім»єю, коли українські захисники «замовляють» таке обладнання через волонтерів.

  Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Одеса розповів інженер-конструктор Альберт Вірнін

  Антидронове устаткування, як і самі безпілотні апарати, стали одним з найголовніших видів зброї у цій війні. Українські інженери активно займаються розробкою антидронової зброї для потреб Сил Оборони України.

  Керовані дрони можна назвати “розумними”: про них можна сказати, що це маленький компьютер, який зараз скине на вашу голову гранату чи іншу вибухівку. Вони підступні, їх можна помітити тільки коли вони близько – за 250-300 метрів, тому саме вони дуже небезпечні. Тому завдання сучасних антидронових технологій – це можливість зупинити і знищити як раз такі керовані БПЛА, – зазначив інженер.

  Альберт Вірнін спроектував та робить антидронові рушниці та пристрої купольного типу, по-іншому окопники чи окопні реби – вони створюють навколо себе купол, який припиняє роботу ворожого дрону.

  Він зазначив, що зараз в українському війську працюють андидронові розрахунки: один боєць аналізує інформацію і вираховує ворожий дрон, а інший потім його збиває. Інженер вважає, що коли є третій боєць з ще однією антидроновою рушницею, тоді результати набагато краще.

  Альберт Вірнін зробив вже декілька одиниць антидронової зброї і пристроїв купольного типу. Все це він робить в Одесі разом зі своєю сім’єю, коли українські захисники “замовляють” такі пристрої через волонтерів. Собівартість однієї переносної антидронової рушниці складає до 2 тисяч доларів.

  Источник: Новости Одессы

  Добавить комментарий

  Курсы английского языка онлайн: развивайте навыки с EnglishDom!

  Свободное владение английским языком открывает перед вами массу перспектив: от просмотра фильмов с оригинальной озвучкой до путешествия по миру, от обучения в престижных зарубежных университетах до карьерного роста. Онлайн курсы английского в Englishdom делают процесс обучения легким и доступным.  Платформа EnglishDom предлагает онлайн курсы для разных уровней изучения – от начального до высокого. Основное преимущество […]

  Область применения и особенности шариковых подшипников

  Шариковый подшипник предназначен для восприятия нагрузок и обеспечения вращения валов машин и механизмов относительно неподвижных осей с минимальным трением. Конструктивно состоит из наружного и внутреннего кольца, между которыми расположен ряд шариков, вращающихся по дорожкам качения этих колец. Благодаря этому нагрузка распределяется равномерно. Прежде чем купить подшипники, нужно узнать об особенностях представленных деталей. Область использования подобных конструкций […]

  Каші Гербер: якісний прикорм для дитини

  Перший прикорм повинен наповнювати організм корисними речовинами та вітамінами, але в строго відміряних дозах – перевищення певного показника також небезпечне. Дитина має бути ситою і отримувати задоволення від нової їжі, тому на допомогу батькам приходять спеціальні дитячі каші. Як підібрати дитячу кашу Вибір товарів на ринку просто величезний, тому при виборі враховують вікову категорію та […]

  Каши Гербер: качественный прикорм для ребенка

  Первый прикорм должен наполнять организм полезными веществами и витаминами, но в строго отмеренных дозах — превышение определенного показателя также опасно. Ребенок должен быть сытым и получать удовольствие от новой пищи, поэтому на помощь родителям приходят специальные детские каши. Как подобрать детскую кашу Выбор товаров на рынке просто огромный, потому при выборе учитывают возрастную категорию и […]