Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

    У Міноборони відповіли на питання про «Резерв+»

    Після запуску застосунку «Резерв+» користувачі зіткнулися з деякими проблемними питаннями, але з кожним з них можна розібратися.

    Про це розповіли у Міноборони, повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

    Застосунок “Резерв+” був створений для того, щоб спростити процес оновлення даних на вимогу нового закону про мобілізацію. Після його запуску користувачі зіткнулися з деякими проблемами, зокрема статусом “у розшуку”, некоректними даними про себе та неможливістю авторизуватися. У Міністерстві оборони підкреслюють, що застосунок діє у тестовому режимі, тому команда розробників намагається оперативно усунути всі помилки.

    У Міноборони звертають увагу на те, що вимога щодо оновлення даних не стосується військовослужбовців і жінок, які не стоять на військовому обліку. Цим категоріям українців, а також особам, віком до 18 років та старшим за 60 років, не потрібно завантажувати застосунок.

    Що робити, якщо дані у «Резерв+» неправильні?

    Якщо відомості з реєстру “Оберіг”, які з’явилися в застосунку “Резерв+”, неактуальні, варто звернутися до територіального центру комплектування, де особа стоїть на обліку, пояснюють у Міноборони. Причиною цього могли стати помилки працівників ТЦК при внесенні даних до реєстру.

    Чи треба з’явитися до ТЦК після оновлення даних у “Резерв+”?

    Особа, яка внесла свої дані за допомогою “Резерв+”, вже виконала обов’язок закону про оновлення персональної інформації. Після цього комунікувати з територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки з цією ж метою не потрібно.

    Крім того, оновити дані військовозобов’язані, призовники та резервісти можуть до 18 липня. Тому якщо наразі авторизуватися у застосунку не вдається, це можна спробувати зробити пізніше.

    Як діяти, якщо у “Резерв+” з’явився статус “у розшуку”?

    Цей статус присвоюють особам, які порушили правила військового обліку. В цьому випадку варто з’явитися до ТЦК, кажуть у міністерстві. Якщо статус “у розшуку” у застосунку отримав військовослужбовець, то, ймовірно, ТЦК не оновив дані реєстру після вступу особи на службу. Прискорити оновлення інформації можна, звернувшись до територіального центру комплектування.

    Додамо, що у коментарях «Громадському» заступник начальника мобілізаційного відділу ТЦК Солом’янського району Києва, підполковник Павло Литвин зазначив, що йдеться не про кримінальний розшук.

    Такий статус означає, що ТЦК упродовж років не отримували ніякої інформації про громадянина. Деколи військовозобов’язані не приходили для обліку ще з моменту отримання підлітком посвідчення про приписку до призовної дільниці. Наразі людина значиться в призовниках до 25 років (раніше — до 27).
    Після 25, коли закінчується призовний вік, людина переходить у розряд військовозобов’язаних. Якщо громадянин у 25 років не з’явився в ТЦК, він і набуває статусу «у розшуку». Також це стосується тих, хто переїжджає до інших населених пунктів, не знявшись із військового обліку за попереднім місцем реєстрації — і теж на роки випадає із поля зору ТЦК.
    Щоб позбавитися цього статусу, необхідно якнайшвидше з’явитися в територіальний центр комплектування, – підкреслив він.

    Нагадаємо, як повідомлялося, найближчим часом направлення на військово-лікарську комісію (ВЛК) можна буде отримати через застосунок “Резерв+”.

    Источник: Новости Одессы

    Добавить комментарий

    Шолом для мотоцикла та велосипеда – головний захист від травмування

    Голова – найвразливіша частина тіла людини. За деякими даними близько 70% важких травм під час аварії на мотоциклі припадають через пошкодження голови. З огляду на це, наявність шолома вже не виглядає як звичайна вимога з правил дорожнього руху, а як необхідність, що рятує життя людини. Але ж і шолом шолому різниться. Крім того, що вони […]

    Где купить акустику для автомобиля

    Каждый автолюбитель старается сделать так, чтобы музыка в автомобиле звучала приятно для слуха. Качественный звук в салоне важен владельцу машины, ведь он негласно увеличивает его статус. Некоторые считают, что для организации музыкальной системы главное — купить хорошую автомагнитолу. Устройство определяет возможности и уровень системы. Однако стоит уделить больше внимания выбору динамиков, ведь от них зависят […]

    Як скласти меню на дитяче свято: важливі нюанси

    Щоб дитяче свято сподобалося всім учасникам, важливо правильно скласти меню, взявши до уваги смаки малюків та дієтичні обмеження, якщо вони є. У статті докладно розповідаємо, що важливо врахувати при розробці меню святкування дня народження чи іншого заходу, де головними гостями будуть діти. Добавить комментарий

    Как составить меню на детский праздник: важные нюансы

    Чтобы детский праздник понравился всем участникам, важно правильно составить меню, приняв во внимание вкусы малышей и диетические ограничения, если они есть. В статье подробно рассказываем, что важно учесть при разработке меню для празднования дня рождения или другого мероприятия, где главными гостями будут дети. Возрастная группа, ограничения и другие важные нюансы В число таких нюансов входят: […]