Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

    Як Одеса допомагала тваринам після трагедії на Каховській ГЕС

    Після підриву Каховської ГЕС команда волонтерів з Одеси організувала рятувальні операції для евакуації тварин із постраждалих територій.

    Як розповіла засновниця Центру адопції Яна Титаренко, у перший день вони привезли до Одеси близько 40 тварин, серед яких були собаки та коти. Однак, попри обіцянку Одеської міської ради прийняти врятованих, вже на під’їзді до міста стало відомо, що місто не має можливості їх розмістити. Тому волонтери змушені були привезти їх до центру адопції, який був вже на той момент переповнений.

    Тварини розміщувалися в клітках, у багажниках і навіть під ногами в автівках. Попри складнощі, команда здійснила ще кілька рятувальних рейдів протягом наступних днів, а пізніше люди почали передавати тварин, яких не могли самостійно евакуювати.

    За словами Титаренко, після катастрофи, волонтери врятували 238 тварин, серед яких були і собаки, і коти.

    Наразі в центрі залишилося лише 15 собак, врятованих під час цієї трагедії. Зоозахисниця відзначила, що зараз у центрі також є і інші собаки, привезені з Херсона, зокрема від військових та переселенців.

    Однією з найзворушливіших історій став порятунок собаки на ім’я Боня, який приплив до Одеської області на шматку фанери разом із іншою собакою. У перші дні після евакуації Боня був у важкому стані — він мав демодекоз, опіки та рани, а також страждав від зневоднення. Волонтери виявили, що псу близько 10 років, і знайшли людей, біля яких він жив на території домогосподарства. Сьогодні Боня мешкає у Польщі, де він швидко відновився і тепер живе в комфорті, сплячи на дивані.

    Також Титаренко розповіла, що у перші два тижні центр адопції працював цілодобово, приймаючи каремати, повідки, нашийники та фінансову допомогу від місцевих жителів. Багато волонтерів залишилися працювати в центрі, доглядаючи за тваринами, зокрема за цуценятами, кошенятами та хворими.

    «Ми не могли зачиняти центр ані вдень, ані вночі, тому що допомога надходила постійно. Люди приносили все необхідне, а волонтери, які залишилися, доглядали за тваринами без перерви. У перші дні ми навіть ночували тут, організувавши чергування», — повідомила вона.

    З початком війни центр розширив свої можливості, побудувавши нову секцію вольєрів, адже кількість покинутих тварин лише збільшувалася.

    До речі, кореспондентка Інтента Альбіна Карман стала свідком історії порятунку херсонського кота Тихона.

     

    Добавить комментарий

    Сколько стоит страховка на авто в Одессе?

    Стоимость автострахования в Одессе, как и в любом другом городе, зависит от множества факторов. Ответ на вопрос “Сколько стоит страховка на авто Украина?” может значительно варьироваться в зависимости от типа автомобиля, его возраста, марки, объема двигателя, а также от выбранных страховых опций и компании. Основные виды автострахования в Одессе ОСАГО. Эта страховка является обязательной для […]

    Зоомагазин MasterZoo: лучшие товары для домашних питомцев

    Завели щенка, котенка, хомячка или даже игуану? Обязательно купите для маленького жителя все самое необходимое. Понадобится индивидуальный набор корма, покупка лежанки для сна, лотка, посуды. В зависимости от вида животного может потребоваться одежда и аксессуары, самый необходимый инвентарь для прогулки. В современном зоомагазине Masterzoo сети сервисов zakaz.ua несложно отыскать все для заботы о домашних питомцах: […]

    Как использовать майнинг пул для эффективной добычи биткоинов?

    Майнинг криптовалют, особенно биткоина, становится все более конкурентным процессом, требующим значительных вычислительных ресурсов. В этих условиях майнеры ищут оптимальные решения для повышения эффективности своих операций. Одним из таких решений является использование майнинг пулов, которые объединяют мощности участников для увеличения шансов на успешный майнинг. В этой статье мы рассмотрим, как использовать WhitePool — один из популярных пулов, чтобы […]

    Правила використання віскі для фламбування

    Така кулінарна техніка родом із Франції, назва якої перекладається як «палати», передбачає обробку страви спиртом, що горить. Для цього використовують різний алкоголь, наприклад, віскі. Напій має димні та пряні ноти, які передаються їжі під час фламбування. Як обрати віскі При підборі спиртного враховуйте міцність, смак та поєднання з компонентами страви. Для фламбування використовують віскі з […]