Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

    Як Одеса допомагала тваринам після трагедії на Каховській ГЕС

    Після підриву Каховської ГЕС команда волонтерів з Одеси організувала рятувальні операції для евакуації тварин із постраждалих територій.

    Як розповіла засновниця Центру адопції Яна Титаренко, у перший день вони привезли до Одеси близько 40 тварин, серед яких були собаки та коти. Однак, попри обіцянку Одеської міської ради прийняти врятованих, вже на під’їзді до міста стало відомо, що місто не має можливості їх розмістити. Тому волонтери змушені були привезти їх до центру адопції, який був вже на той момент переповнений.

    Тварини розміщувалися в клітках, у багажниках і навіть під ногами в автівках. Попри складнощі, команда здійснила ще кілька рятувальних рейдів протягом наступних днів, а пізніше люди почали передавати тварин, яких не могли самостійно евакуювати.

    За словами Титаренко, після катастрофи, волонтери врятували 238 тварин, серед яких були і собаки, і коти.

    Наразі в центрі залишилося лише 15 собак, врятованих під час цієї трагедії. Зоозахисниця відзначила, що зараз у центрі також є і інші собаки, привезені з Херсона, зокрема від військових та переселенців.

    Однією з найзворушливіших історій став порятунок собаки на ім’я Боня, який приплив до Одеської області на шматку фанери разом із іншою собакою. У перші дні після евакуації Боня був у важкому стані — він мав демодекоз, опіки та рани, а також страждав від зневоднення. Волонтери виявили, що псу близько 10 років, і знайшли людей, біля яких він жив на території домогосподарства. Сьогодні Боня мешкає у Польщі, де він швидко відновився і тепер живе в комфорті, сплячи на дивані.

    Також Титаренко розповіла, що у перші два тижні центр адопції працював цілодобово, приймаючи каремати, повідки, нашийники та фінансову допомогу від місцевих жителів. Багато волонтерів залишилися працювати в центрі, доглядаючи за тваринами, зокрема за цуценятами, кошенятами та хворими.

    «Ми не могли зачиняти центр ані вдень, ані вночі, тому що допомога надходила постійно. Люди приносили все необхідне, а волонтери, які залишилися, доглядали за тваринами без перерви. У перші дні ми навіть ночували тут, організувавши чергування», — повідомила вона.

    З початком війни центр розширив свої можливості, побудувавши нову секцію вольєрів, адже кількість покинутих тварин лише збільшувалася.

    До речі, кореспондентка Інтента Альбіна Карман стала свідком історії порятунку херсонського кота Тихона.

     

    Добавить комментарий

    Почему выбрать зимние шины 265/50 R20?

    Зимние шины 265/50 R20 предназначены для машин, эксплуатируемых в холодное время года, когда показатели столбика термометра падают ниже +7 градусов. Этот размер сочетает в себе сочетание идеальных параметров для надежности, управляемости и безопасности на дороге. Рассмотрим, почему именно зимние шины 265/50 R20 заслуживают вашего внимания, а также какие преимущества они предоставляют водителям в зимних условиях. […]

    Як захистити свого кота від кліщів?

    Кліщі — це не тільки небезпека для людей, але і для свійських тварин, зокрема для котів. Ці паразити можуть передавати різні хвороби, які можуть суттєво погіршити стан здоров’я вашого вихованця. Тому важливо не тільки регулярно перевіряти кота на наявність кліщів, але й вживати заходів для їх запобігання. Одним із найбільш ефективних рішень для захисту є […]

    Как защитить своего кота от клещей

    Клещи — это не только опасность для людей, но и для домашних животных, в частности для котов. Эти паразиты могут передавать различные болезни, которые могут существенно ухудшить состояние здоровья вашего питомца. Поэтому важно не только регулярно проверять кота на наличие клещей, но и предпринимать меры для их предотвращения. Одним из наиболее эффективных решений для защиты […]

    Установка зубного моста: что нужно знать пациентам перед операцией

    Установка зубного моста требует определенной подготовки со стороны пациента. Сегодня мы поговорим о том, что нужно сделать пациенту для того, чтобы операция прошла максимально легко и без последствий, а период реабилитации был коротким и также без возможных осложнений. А для начала пройдемся по базовой информации, которую вы еще, возможно, не знаете: Зубной мост на передний зуб  […]