В Ізмаїльському районі без світла залишилися кілька населених пунктів.
РФ знову атакувала енергетичну та цивільну інфраструктуру півдня Одещини. Як повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер, в Ізмаїльському кілька населених пунктів тимчасово залишилися без електропостачання районі через пошкодження об’єкта енергетики. Фахівці вже проводять відновлювальні роботи. Також пошкоджена цивільна інфраструктура – спалахнув котеджний будинок. За попередньою інформацією, одна людина постраждала. На місцях працюють усі відповідні служби.