Більше 30 млн тонн вантажів відправлено у 2023 році з Придунав’я

Більше 30 млн тонн вантажів відправлено у 2023 році з Придунав’я

Рішучі дії Збройних Сил України змусили росіян у Чорному морі перейти від наступального патрулювання до оборони. Це дало змогу розблокувати порти Великої Одеси і створити Український коридор для цивільних суден.

Про це повідомляє Адміністрація морських портів України.

У 2023 році менш ніж за півроку “Українським зерновим коридором” експортовано понад 10 млн тонн вантажів. Попри атак ворога на портову інфраструктуру Придунав’я, з українських причалів найбільшої ріки Європи у 2023 році відправлено більше 30 млн тонн вантажів.

Звітуючи про підсумки своєї роботи у 2023 році, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури поставило у ряд Пріоритетів на 2024 рік «продовження розвитку експортної логістики як основної складової економічного відновлення України».

Источник: Новости Одессы

Альбина Мунтянеску

Сайт:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

mls jersey shop, college-basketball-shop