Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Будівництво укриття запланували в одеському інтернаті для сліпих

  Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської обласної державної адміністрації оголосив тендер для обрання підрядника, якому заплатять за будівництво захисної споруди Комунального закладу «Одеська спеціальна школа №93».

  Відповідна інформація оприлюднена в системі електронних закупівель Prozorro.

  Аукціон має відбутися 21 червня з очікуваною вартістю закупівлі у 19 мільйонів 473,3 тисячі гривень у форматі відкритих торгів з особливостями.

  Зазначимо, що це не перший тендер щодо цієї школи. Так у грудні 2021 року голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький затвердив проєкт будівництва спортивного комплексу Комунального закладу «Одеська спеціальна школа №93 Одеської обласної ради».

  Відповідно до проєкту будівництво мало коштувати 184 мільйони 163,8 гривні.

  На початку лютого 2022 року департамент провів закупівлю з очікуваною вартістю закупівлі 178 мільйонів 626 тисяч гривень. Але у тендері взяло участь лише товариство з обмеженою відповідальністю «Інж-Строй» тож його скасували й 9 лютого оголосили знов й планували провести у травні 2022 року.

  Утім через вторгнення росії скоротилися видатки на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг. Тож здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок дії непереборної сили.

  Відкриті торги з особливостями передбачають, що майже всі строки коротші, ніж були у відкритих торгах відповідно до закону «Про публічні закупівлі». Тобто ця закупівля проходить значно швидше, ніж відкриті торги.

  Період подання пропозицій — сім календарних днів, період оскарження кваліфікації — п’ять календарних днів.

  Часто під час таких торгів не відбувається аукціону тож учасник не має конкурентів.

  Утім позаминулого року Кабінет Міністрів України тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, змінив правила проведення торгів.

  Тож уряд тимчасово скасував електронні аукціони. Відтоді торги, що оголошені в Prozorro, можуть проводитися без аукціону.

  Добавить комментарий

  Вибір одягу в магазині для війскових

  Військовий магазин є надійним джерелом якісного та функціонального одягу та спорядження, розробленого спеціально для використання в бойових умовах. Завдяки широкому асортименту товарів такі магазини є дуже популярними серед військових, поліцейських, рятувальників та прихильників активного відпочинку. Що пропонує магазин для військових В онлайн-каталозі зібрана велика кількість якісних предметів одягу, тактичної екіпіровки та оснащення, яке потрібно військовослужбовцям […]

  Бюджетные шины Rovelo – технологии и качество по выгодной цене

  Происхождение бренда Rovelo тесно связано с его материнской компанией, Sailun Co., основанной в 2002 году. За прошедшие годы компания превратилась из местного производителя в глобальную торговую марку с расширенными операциями по всему миру. Сегодня бренд управляет исследовательскими центрами, расположенными в Европе, Китае, Вьетнаме и Северной Америке, они обеспечивают адаптацию продукции к различным рыночным условиям и […]

  Картины Карпачова от Strateg – как работает суггестивно-проективная арттерапия?

  Стресс, тревога и эмоциональная перегрузка стали нашими постоянными спутниками. От этого страдают и наши дети, которые не всегда могут словами объяснить свое внутреннее состояние. В таких случаях на помощь приходит суггестивно-проективная арттерапия, сочетающая в себе элементы искусства, психотерапии и суггестии.  Что такое суггестивно-проективная арттерапия? Суггестивно-проективная арттерапия – это метод психотерапии, основанный на использовании искусства для […]

  Тонирование фар пленкой: преимущества и недостатки

  Оклейка фар пленкой становится все популярнее среди владельцев авто. Рассказываем, зачем она нужна, а также какие есть плюсы и минусы  у процедуры, чтобы вам было легче принять решение касательно тюнинга авто.  Тонирование фар пленкой из полиуретана обеспечивает защиту оптики от механических повреждений, таких как сколы и царапины, и воздействия ультрафиолета. Однако, в отличие от прозрачной […]