Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Замінили вікна і двері у дитячому центрі на Одещині

  У центрі дитячої творчості м. Березівка, що на Одещині, замінили вікна і двері

  З цього приводу адміністрація та педагогічний колектив висловили подяку міськраді за допомогу та проявлену увагу.

  «У такий складний час увага до занять дітей і юнацтва творчістю та поліпшення умов в нашому позашкільному закладі дуже важлива», — розповіли педагоги центру.

  Також педагоги центру долучилися  до Дня благоустрою  міста в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Впорядковали територію закладу, в палісаднику посадили нові квіти.

  Варто зазначити, за підсумками Всеукраїнського бліц-конкурсу «Український орнамент Перемоги», що проводився за ініціативи Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України, вихованки Березівського центру Анастасія Прусакова і Меланія Ранкіч увішли до когорти переможців.

  Завдання конкурсу полягало у відтворенні українського орнаменту Перемоги на основі традицій, сакральних символів свого краю.

  Роботи переможців передані Міністерству оборони України для бійців ЗСУ.

  За повідомлення департаменту освіти Одеської ОДА, до збору пасхального кошика для ЗСУ активно приєднався Раухівський опорний заклад загальної середньої освіти Березівського району.

  «Другий рік поспіль усією учнівською родиною цього закладу збирають смаколики, пишуть листи та виготовляють обереги для незламних захисників. Цьогоріч святкові посилки відправились на Донеччину, для земляків, котрі захищають Україну від збройної агресії рф», — зазначили в департаменті.

   

  Центр дитячої творчості на Одещині отримав нові вікна і двері

  Источник: Пульс Одещини

  Добавить комментарий

  Для чего предназначена ручная ленточная пила для разделки туш?

  В процессе убоя КРС и свиней и последующей обработки сырья часто возникает необходимость разделения туш на полутуши или разрезания больших кусков мяса, в том числе с костями либо замороженного, на более мелкие. Для таких операций предназначена пила для распиловки туш, цена на которую приведена в каталоге компании Розфуд. Этот эргономичный инструмент с мощным электромотором и высокой производительностью […]

  Моторное масло 0W20: незаменимый элемент для вашего автомобиля

  Моторное масло 0W20 – это не просто жидкость, а важный компонент, обеспечивающий стабильную работу двигателя. Это масло для двигателя обладает уникальной вязкостью, что делает его особенно подходящим для использования в холодных климатических условиях. Оно обеспечивает легкий запуск двигателя при низких температурах, снижает трение и износ деталей, а также способствует более эффективному расходу топлива. Моторное масло […]

  Как на вкус виски Chivas Regal и что может испортить впечатление от дегустации напитка

  Шотландский виски Chivas Regal уверенно завоевал популярность далеко за пределами Европы. Алкогольный напиток ассоциируется с королевской изысканностью и большим удовольствием. Купанный виски в первые годы истории бренда готовили для подачи королеве Виктории братья Чиваса. В США такое спиртное стало популярным после Второй мировой войны. Среди ценителей Chivas Regal — Фрэнк Синатра и Дин Мартин. Сегодня […]

  Як смакує віскі Chivas Regal і що може зіпсувати враження від дегустації напою

  Шотландський віскі Chivas Regal впевнено завоював популярність далеко поза межами Європи. Алкогольний напій асоціюється з королівською вишуканістю та неабияким задоволенням. Купажований віскі в перші роки історії бренду готували для подавання королеві Вікторії брати Чівас. У США таке спиртне стало популярним після Другої світової війни. Серед поціновувачів Chivas Regal — Френк Сінатра та Дін Мартін. Сьогодні […]