Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Десятки шкіл в Одеській області закрито на карантин

  Директор департаменту освіти та науки Одеської ОВА Олександр Лончак прокоментував ситуацію щодо переходу Одеської області на дистанційне навчання, або можливе запровадження карантину через хворобу дітей.

  Відповідна публікація  з’явилась на facebook- сторонці посадовця.

  За його словами, наразі потреби в оголошенні карантину чи впровадженні онлайн-навчання по всій Одеській області немає, оскільки, попри сезонне зростання захворюваності, епідемічний поріг не перевищено.

  «Якщо хворіє 20% школи, то засновник приймає рішення про запровадження карантинних обмежень у навчальному закладі, так само, якщо це 20% одного окремого класу, то діти саме цього класу ізолюються на певний період, щоб не розповсюджувати вірус», – зазначив Лончан.

  Станом на 5 лютого на Одещині закрили на карантин 58 шкіл у 27 громадах. Найбільше з них – у Саф’янівській громаді Ізмаїльського району – 16 загальноосвітніх закладів середньої освіти, а найменше в Роздільнянському районі – по одній школі у двох громадах. За умови зростання рівня захворюваності серед школярів, навчальним закладам все ж таки рекомендують перейти на дистанційний режим роботи.

  Також Олександр Лончак звернувся до батьків учнів області із проханням бути відповідальними за здоров’я дітей.

  «Неприпустимо пускати їх із першими ознаками захворювання до школи чи дитячого садочку! Краще зверніться до лікаря. Не наражайте на небезпеку інших учасників освітнього процесу – як дітей, так і педагогічних працівників», — наголосив він.

  Нагадаємо, з 2 лютого учні ліцеїв міста Чорноморськ в Одеські області через спалах грипу перейшли на два тижні на онлайн-навчання.

  Добавить комментарий

  Курсы английского языка онлайн: развивайте навыки с EnglishDom!

  Свободное владение английским языком открывает перед вами массу перспектив: от просмотра фильмов с оригинальной озвучкой до путешествия по миру, от обучения в престижных зарубежных университетах до карьерного роста. Онлайн курсы английского в Englishdom делают процесс обучения легким и доступным.  Платформа EnglishDom предлагает онлайн курсы для разных уровней изучения – от начального до высокого. Основное преимущество […]

  Область применения и особенности шариковых подшипников

  Шариковый подшипник предназначен для восприятия нагрузок и обеспечения вращения валов машин и механизмов относительно неподвижных осей с минимальным трением. Конструктивно состоит из наружного и внутреннего кольца, между которыми расположен ряд шариков, вращающихся по дорожкам качения этих колец. Благодаря этому нагрузка распределяется равномерно. Прежде чем купить подшипники, нужно узнать об особенностях представленных деталей. Область использования подобных конструкций […]

  Каші Гербер: якісний прикорм для дитини

  Перший прикорм повинен наповнювати організм корисними речовинами та вітамінами, але в строго відміряних дозах – перевищення певного показника також небезпечне. Дитина має бути ситою і отримувати задоволення від нової їжі, тому на допомогу батькам приходять спеціальні дитячі каші. Як підібрати дитячу кашу Вибір товарів на ринку просто величезний, тому при виборі враховують вікову категорію та […]

  Каши Гербер: качественный прикорм для ребенка

  Первый прикорм должен наполнять организм полезными веществами и витаминами, но в строго отмеренных дозах — превышение определенного показателя также опасно. Ребенок должен быть сытым и получать удовольствие от новой пищи, поэтому на помощь родителям приходят специальные детские каши. Как подобрать детскую кашу Выбор товаров на рынке просто огромный, потому при выборе учитывают возрастную категорию и […]