Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Десятки шкіл в Одеській області закрито на карантин

  Директор департаменту освіти та науки Одеської ОВА Олександр Лончак прокоментував ситуацію щодо переходу Одеської області на дистанційне навчання, або можливе запровадження карантину через хворобу дітей.

  Відповідна публікація  з’явилась на facebook- сторонці посадовця.

  За його словами, наразі потреби в оголошенні карантину чи впровадженні онлайн-навчання по всій Одеській області немає, оскільки, попри сезонне зростання захворюваності, епідемічний поріг не перевищено.

  «Якщо хворіє 20% школи, то засновник приймає рішення про запровадження карантинних обмежень у навчальному закладі, так само, якщо це 20% одного окремого класу, то діти саме цього класу ізолюються на певний період, щоб не розповсюджувати вірус», – зазначив Лончан.

  Станом на 5 лютого на Одещині закрили на карантин 58 шкіл у 27 громадах. Найбільше з них – у Саф’янівській громаді Ізмаїльського району – 16 загальноосвітніх закладів середньої освіти, а найменше в Роздільнянському районі – по одній школі у двох громадах. За умови зростання рівня захворюваності серед школярів, навчальним закладам все ж таки рекомендують перейти на дистанційний режим роботи.

  Також Олександр Лончак звернувся до батьків учнів області із проханням бути відповідальними за здоров’я дітей.

  «Неприпустимо пускати їх із першими ознаками захворювання до школи чи дитячого садочку! Краще зверніться до лікаря. Не наражайте на небезпеку інших учасників освітнього процесу – як дітей, так і педагогічних працівників», — наголосив він.

  Нагадаємо, з 2 лютого учні ліцеїв міста Чорноморськ в Одеські області через спалах грипу перейшли на два тижні на онлайн-навчання.

  Добавить комментарий

  Как правильно подготовить помещение для установки окрасочной камеры

  Правильная подготовка помещения для установки окрасочной камеры играет ключевую роль в обеспечении качества и безопасности покрасочных работ. Компания TWEKO, ведущий производитель покрасочных камер для автомобилей и другой техники, делится основными этапами подготовки помещения, которые помогут создать оптимальные условия для установки и эксплуатации оборудования. Выбор подходящего места Первым шагом в подготовке помещения для установки окрасочной камеры […]

  Шолом для мотоцикла та велосипеда – головний захист від травмування

  Голова – найвразливіша частина тіла людини. За деякими даними близько 70% важких травм під час аварії на мотоциклі припадають через пошкодження голови. З огляду на це, наявність шолома вже не виглядає як звичайна вимога з правил дорожнього руху, а як необхідність, що рятує життя людини. Але ж і шолом шолому різниться. Крім того, що вони […]

  Где купить акустику для автомобиля

  Каждый автолюбитель старается сделать так, чтобы музыка в автомобиле звучала приятно для слуха. Качественный звук в салоне важен владельцу машины, ведь он негласно увеличивает его статус. Некоторые считают, что для организации музыкальной системы главное — купить хорошую автомагнитолу. Устройство определяет возможности и уровень системы. Однако стоит уделить больше внимания выбору динамиков, ведь от них зависят […]

  Як скласти меню на дитяче свято: важливі нюанси

  Щоб дитяче свято сподобалося всім учасникам, важливо правильно скласти меню, взявши до уваги смаки малюків та дієтичні обмеження, якщо вони є. У статті докладно розповідаємо, що важливо врахувати при розробці меню святкування дня народження чи іншого заходу, де головними гостями будуть діти. Добавить комментарий