Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Спробу заборонити військовим балотуватися Голова Одеського КВУ назвав неприйнятними.

  Верховна Рада України планує ухвалити у другому читанні закон, за яким військовим хочуть заборонити балотуватися до парламенту чи обіймати політичні посади, а також заборонити військовослужбовцям, особливо воєначальникам, висловлювати свої зауваження щодо внутрішньополітичних питань.

  Як зазначили в Одеській обласній організації «Комітету виборців України», законопроєкт був розроблений ще у 2020 році і прийнятий за основу 16 лютого 2022 року. Тепер його готують до другого читання.

  На думку голови організації Анатолія Бойка, такі пропозиції є абсолютно неприйнятними, а також «свідомим, грубим та цинічним порушенням Конституції та прав військових як громадян України та їх злочинна дискримінація».

  Анатолій Бойко наполягає, що жоден громадянин не може бути обмежений в правах за будь-якою ознакою (стать, вік, національність тощо), зокрема професійною.

  Звісно, є питання державної таємниці, але тоді особа або підписує індивідуально документ про нерозголошення, або обмеження на поширення накладається на саму інформацію, але ураження політичних та громадянських прав цілої категорії громадян за професійною ознакою — дискримінація та злочин проти Конституції, демократії та прав людини.

  Анатолій Бойко.

  В Одеському КВУ вважають запропоновані норми — яскравим прикладом токсичного, викривленого законотворення, зловживання парламентським мандатом та намаганням ошукати суспільство. Тому, що законопроєкт №4210 був зареєстрований ще в жовтні 2020 року і спрямований на вирішення глобального розвитку обороноздатності країни, і про військовослужбовців там безпосередньо не йшлося.

  Таким чином, як зазначають експерти організації, виглядає так, що чинне політичне керівництво просто знайшло зручний, на його думку, законопроєкт, аби через правки до якого (абсолютно невідповідні суті самого законопроєкту) протягнути вирішення власних політичних проблем. Ця практика була придумана та застосована «Партією регіонів» ще в часи Януковича.

  Ці правки безпосередньо підривають стійкість, згуртованість і обороноздатність краіни, бо це — прямий напад на права та громадянську гідність військовослужбовців, які просто зараз, ризикуючи власним життям на передовій, боронять країну. Наслідки для морального стану складу ЗСУ можуть бути не найкращі. І це вже — пряме підігрування ворогу. Це абсолютно совково-кремлівський підхід як за формою так і за змістом, якому не може бути місця в Україні. Керівництво політичної сили, депутати від якої є авторами цієї ганьби, має негайно публічно вибачитись та гарантувати відкликання цих дискримінаційних поправок, інакше суспільство має вважати, що воно несе за них безпосередню відповідальність, з усіма відповідними наслідками.

  Анатолій Бойко.

  16 лютого 2022 року парламент у першому читанні ухвалив законопроєкт № 4210, який має удосконалити процедури оборонного планування з урахуванням досвіду НАТО та держав-членів ЄС.

  Між тим Верховній Раді запропонували замінити двох міністрів. Міністри освіти та науки України Сергій Шкарлет та стратегічних галузей промисловості Павло Рябікін написали заяви про звільнення з посад.

  У лютому Кабінет міністрів України ухвалив низку кадрових рішень стосовно керівництва силових відомств країни. Керівником Міністерства внутрішніх справ країни призначили Ігоря Клименка, який керує міністерством з 18 січня для чого йому надали посаду заступника міністра.

  Річ у тім, що 18 січня 2023 року Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський загинув в результаті падіння гвинтокрила в Броварах на Київщині.

  Кирило Бойко

  Источник: Регіональна мережа якісної журналістики

  Добавить комментарий

  Поживні речовини після тренування — що варто знати про них?

  У сучасному світі тренувань та фітнесу багато людей використовують післятренувальні поживні речовини, щоб підвищити свою продуктивність та ефективність під час тренувань. Ці спеціально розроблені харчові добавки забезпечують організм необхідними поживними речовинами в оптимальних пропорціях для підтримки відновлення, збільшення сили та витривалості, а також допомагають досягти поставлених тренувальних цілей. У цій статті ми надамо деяку важливу […]

  Завернутые в стиль: правильный выбор обоев для каждой комнаты

  При создании уютного и стильного интерьера одним из самых популярных решений являются обои. Они могут трансформировать пространство, придавая ему индивидуальность и характер. Однако, чтобы создать гармоничный дизайн, необходимо учитывать особенности каждой комнаты. Давайте рассмотрим, как выбрать подходящие обои для спальни, детской, гостиной и кабинета. Спальня: уют и спокойствие Спальня – это место отдыха, поэтому выбор […]

  Как должны быть настроены боковые зеркала?

  Большинство собственников не знают как правильно настроить зеркала в машине, действуя интуитивно: хорошо видно, значит регулировать больше не нужно. Это хороший вариант, но правильно — еще удобнее и безопаснее. Рассматривая зеркала интернет-магазина https://welldoneparts.com.ua/ru/avtozapchasti—kuzov—zerkalo/, можно прийти к выводу, что современные модели бывают нескольких типов с учетом регулировки: электрические, механические и полностью автоматизированные. Но как правильно настроить зеркала […]

  Трос ручника: Ключевые аспекты выбора и критерии качества

  Трос ручника – невидимый, но важный элемент автомобиля, чью роль в обеспечении безопасности водителя и пассажиров трудно переоценить. В этой статье мы рассмотрим, как правильно выбрать трос ручника и какие критерии качества следует учесть при покупке детали.  Прочность, гибкость, управляемость  Одним из первых и наиболее важных критериев выбора является материал, из которого изготовлен трос ручника. […]