Голова ОТГ з Одещини розповів про внески магазинів до місцевого бюджету.

Голова ОТГ з Одещини розповів про внески магазинів до місцевого бюджету.

Підприємці малих та великих магазинів Іванівської громади Одеської області внесли до бюджету разом 3,2 млн грн

Голова селищної ради Віктор Лобач з цього приводу зазначив, що як і серед сільгоспвиробників, сплата податків торговцями є різною.

«Одні підприємці у воєнний час чесно сплачують податки, допомагаючи розвиватися громаді, а інші шукаю різні шпарини в законодавстві, хитрять, або просто обманюють громаду. Ось тому ми не можемо відремонтувати комунальні дороги та зробити багато корисного для людей, і саме через таких підприємців із різних сфер діяльності», — зазначив В. Лобач.

У своєму дописі в соціальних мережах керівник громади опублікував внески до бюджету серед власників 15 магазинів.

Крім центру громади, смт Іванівка, це і торгові точки роздрібної торгівлі сіл Баранове, Северинівка, Білка, Бузинове.

«Шкода, що серед перших 15 немає жодного підприємця з ринку «Привоз», — доповнив розповідь очільник ОТГ.

Раніше повідомлялося, що селищна рада також оприлюднила інформацію про кращих платників податків серед суб’єктів господарювання в аграрному секторі.

Крім того, керівництво громади обіцяє розповсюдити дані про тих, що разом не внесли до місцевого бюджету законних 5,5 млн грн податків.

 

Источник: Пульс Одещини

Иван Дегтярев

Сайт:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

mls jersey shop, college-basketball-shop