Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  «І буде весна!» — в Одеській ОДА відбулось погашення серії нових марок Укрпошти

  Сьогодні, в приміщенні Одеської обласної державної адміністрації відбулось представлення та урочисте погашення серії нових марок «І буде весна!».

  Директор Одеської філії «Укрпошти» Сергій Дрозд розповів, що випуск серії марок «І буде весна!» — це поштовий випуск із найкращими світлинами воєнного часу, яким Укрпошта вшановує героїчний спротив Українського народу російському агресору у війні, що триває 10 років.

  02

  В погашені марок прийняли учать заступник голови Одеської ОДА Дмитро Радулов, перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський та військові.

  Сергій Дрозд розповів, що в цій збірці марок зібрано знакові фотографії війни, розпочатої рф проти України у 2014 році з окупації Криму, які стали відомі усьому світові та навіть отримали нагороди.

  03

  «Знімок, на якому зафіксовано епізод захоплення аеропорту «Бельбек» у Севастополі, польського фотографа Куби Камінського, отримав перше місце в конкурсі Grand Press Photo 2014. Усім відоме фото «Воїн у променях сонця на «Азовсталі» — зроблене захисником із позивним «Орест» Дмитром Козацьким у травні 2022 року та знімок «Кохання не спинити!», весільної фотосесії у дворі зруйнованого російськими ракетами будинку в Харкові, увійшли до переліку найкращих світлин 2022 року за версією газети The Guardian. Фото рук піхотинця 28-ї бригади з позивним «Сніжок», було знято Максимом Дондюком за кілька сотень метрів від ворожих окопів на околиці Бахмута у березні 2023, потрапило в добірку найкращих фотографій 2023 року за рейтингом журналу Time», — зазначив директор Одеської філії «Укрпошти» Сергій Дрозд.

  Після погашення марок представники влади та військові, за традицією, залишили свої підписи на подарункових конвертах «Укрпошти».

  04

  05

  07

  Добавить комментарий

  Для чего предназначена ручная ленточная пила для разделки туш?

  В процессе убоя КРС и свиней и последующей обработки сырья часто возникает необходимость разделения туш на полутуши или разрезания больших кусков мяса, в том числе с костями либо замороженного, на более мелкие. Для таких операций предназначена пила для распиловки туш, цена на которую приведена в каталоге компании Розфуд. Этот эргономичный инструмент с мощным электромотором и высокой производительностью […]

  Моторное масло 0W20: незаменимый элемент для вашего автомобиля

  Моторное масло 0W20 – это не просто жидкость, а важный компонент, обеспечивающий стабильную работу двигателя. Это масло для двигателя обладает уникальной вязкостью, что делает его особенно подходящим для использования в холодных климатических условиях. Оно обеспечивает легкий запуск двигателя при низких температурах, снижает трение и износ деталей, а также способствует более эффективному расходу топлива. Моторное масло […]

  Как на вкус виски Chivas Regal и что может испортить впечатление от дегустации напитка

  Шотландский виски Chivas Regal уверенно завоевал популярность далеко за пределами Европы. Алкогольный напиток ассоциируется с королевской изысканностью и большим удовольствием. Купанный виски в первые годы истории бренда готовили для подачи королеве Виктории братья Чиваса. В США такое спиртное стало популярным после Второй мировой войны. Среди ценителей Chivas Regal — Фрэнк Синатра и Дин Мартин. Сегодня […]

  Як смакує віскі Chivas Regal і що може зіпсувати враження від дегустації напою

  Шотландський віскі Chivas Regal впевнено завоював популярність далеко поза межами Європи. Алкогольний напій асоціюється з королівською вишуканістю та неабияким задоволенням. Купажований віскі в перші роки історії бренду готували для подавання королеві Вікторії брати Чівас. У США таке спиртне стало популярним після Другої світової війни. Серед поціновувачів Chivas Regal — Френк Сінатра та Дін Мартін. Сьогодні […]