Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Інвестувати у річковий флот на Одещині пропонують іноземцям

  Українська державна судноплавна компанія запропонує на конференції у Берліні масштабні інвестиції у розвиток зберігання та логістики на Дунаї. І пропозиції вже є – зокрема, з країн Балтії.

  Про це повідомляє Українське Дунайське пароплавство.

  У вівторок, 11 червня, стартує Ukraine Recovery Conference (URC2024) у Берліні. Там УДП запропонує потенційним партнерам з Європи, по-перше, наступні кроки щодо інвестицій у модернізацію флоту. А по-друге, – проєкт створення на базі судноремонтного заводу компанії сучасного промислового парку Kiliya.

  Щодо проєкту промислового парку – в УДП зазначають, що внаслідок війни Україна фактично залишилась без інфраструктури з будівництва/ремонту/модернізації флоту.

  Заводи в Криму окуповані. Індустріальна база у Миколаєві та Херсоні зазнала значних пошкоджень. Одеса та Чорноморськ фактично на лінії бойових дій. Суднобудівельний завод в Ізмаїлі переорієнтований власниками на стивідорну діяльність. Відсутність в Україні можливості ремонту, будівництва, обслуговування флоту у подальшому гальмуватиме розвиток морської та річкової логістики.
  Наразі завод УДП у Кілії чи не єдиний в країні продовжує ремонт та будівництво флоту. Це безальтернативний варіант для створення суднобудівельної бази національного масштабу, – наголосили в УДП.

  Також підкреслюються переваги амбіційного проєкту, зокрема те, що завод розташований у 47 кілометрах від Чорного моря. На ньому є обладнання, досвідчена команда з понад 300 фахівців, власна акваторія, інфраструктура, можливість розміщення нових виробництв: з 19 га території заводу наразі використовується лише 9 га.

  Вже маємо декілька пропозицій від іноземних компаній щодо розміщення у Кілії спільного виробництва. Першим резидентом промислового парку Kiliya можуть стати суднобудівельники з країн Балтії, – повідомили на підприємстві.

  Міжнародним донорам зокрема пропонують створити умови до заходу у промисловий парк нових резидентів, модернізувати сліп, інвестувати у сучасне обладнання та автономну «зелену» систему енергозабезпечення, провести днопоглиблення акваторії.

  Источник: Новости Одессы

  Добавить комментарий

  Вибір одягу в магазині для війскових

  Військовий магазин є надійним джерелом якісного та функціонального одягу та спорядження, розробленого спеціально для використання в бойових умовах. Завдяки широкому асортименту товарів такі магазини є дуже популярними серед військових, поліцейських, рятувальників та прихильників активного відпочинку. Що пропонує магазин для військових В онлайн-каталозі зібрана велика кількість якісних предметів одягу, тактичної екіпіровки та оснащення, яке потрібно військовослужбовцям […]

  Бюджетные шины Rovelo – технологии и качество по выгодной цене

  Происхождение бренда Rovelo тесно связано с его материнской компанией, Sailun Co., основанной в 2002 году. За прошедшие годы компания превратилась из местного производителя в глобальную торговую марку с расширенными операциями по всему миру. Сегодня бренд управляет исследовательскими центрами, расположенными в Европе, Китае, Вьетнаме и Северной Америке, они обеспечивают адаптацию продукции к различным рыночным условиям и […]

  Картины Карпачова от Strateg – как работает суггестивно-проективная арттерапия?

  Стресс, тревога и эмоциональная перегрузка стали нашими постоянными спутниками. От этого страдают и наши дети, которые не всегда могут словами объяснить свое внутреннее состояние. В таких случаях на помощь приходит суггестивно-проективная арттерапия, сочетающая в себе элементы искусства, психотерапии и суггестии.  Что такое суггестивно-проективная арттерапия? Суггестивно-проективная арттерапия – это метод психотерапии, основанный на использовании искусства для […]

  Тонирование фар пленкой: преимущества и недостатки

  Оклейка фар пленкой становится все популярнее среди владельцев авто. Рассказываем, зачем она нужна, а также какие есть плюсы и минусы  у процедуры, чтобы вам было легче принять решение касательно тюнинга авто.  Тонирование фар пленкой из полиуретана обеспечивает защиту оптики от механических повреждений, таких как сколы и царапины, и воздействия ультрафиолета. Однако, в отличие от прозрачной […]