Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Італія виділить 45 млн євро на відбудову історичного центру Одеси

  Проєкт містить три частини: реставрацію Спасо-Преображенського кафедрального собору, захист та цифровий облік 52 об»єктів культурної спадщини, що увійшли до Списку світової спадщини ЮНЕСКО під загрозою, а також розробку мастер-плану для міста, що міститиме рекомендації щодо розвитку Одеси та залучення інших фондів та країн-партнерів до відновлення.

  Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

  Про план італійської сторони стало відомо сьогодні, 13 лютого, під час зустрічі т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва зі спеціальним посланником Міністра закордонних справ Італійської Республіки Давіде Ла Чечіліа (на фото) та другим секретарем, консулом Посольства Італійської Республіки в Україні Стефано Мозером. Сторони обговорили проєкт відбудови історичного центру Одеси, пошкодженого внаслідок війни.

  Про план італійської сторони поінформував під час зустрічі Давіде Ла Чечіліа. Він додав, що цей план розрахований на три роки, а його загальна вартість складе 45 млн євро.

   

  На відбудову історичного центру Одеси Італія виділить 45 млн євро

   

  Щодо Спасо-Преображенського собору, першим кроком є відновлення даху, а також закриття вирви, що залишилася від ракети. Ці роботи ми плануємо здійснити до початку зими 2024 року. Вже виділено пів мільйона євро на реставрацію даху. Загалом на відновлення церкви ми плануємо спрямувати 2 млн євро, — сказав Давіде Ла Чечіліа.

  За його словами, допомогу в реалізації плану відновлення може надати ЮНЕСКО. Зокрема, планується залучення українського представництва організації та створення наглядової ради за участі італійських й українських інституцій, а також ЮНЕСКО.

  Культура завжди була сильним аспектом у двосторонніх відносинах України та Італії, тож ми маємо намір продовжувати цю справу, — підкреслив посланник.

  Давіде Ла Чечіліа запевнив, що аспекти співпраці між інституціями реалізуватимуться у межах договору між Україною, Італією та ЮНЕСКО.

  Источник: Новости Одессы

  Добавить комментарий

  Курсы английского языка онлайн: развивайте навыки с EnglishDom!

  Свободное владение английским языком открывает перед вами массу перспектив: от просмотра фильмов с оригинальной озвучкой до путешествия по миру, от обучения в престижных зарубежных университетах до карьерного роста. Онлайн курсы английского в Englishdom делают процесс обучения легким и доступным.  Платформа EnglishDom предлагает онлайн курсы для разных уровней изучения – от начального до высокого. Основное преимущество […]

  Область применения и особенности шариковых подшипников

  Шариковый подшипник предназначен для восприятия нагрузок и обеспечения вращения валов машин и механизмов относительно неподвижных осей с минимальным трением. Конструктивно состоит из наружного и внутреннего кольца, между которыми расположен ряд шариков, вращающихся по дорожкам качения этих колец. Благодаря этому нагрузка распределяется равномерно. Прежде чем купить подшипники, нужно узнать об особенностях представленных деталей. Область использования подобных конструкций […]

  Каші Гербер: якісний прикорм для дитини

  Перший прикорм повинен наповнювати організм корисними речовинами та вітамінами, але в строго відміряних дозах – перевищення певного показника також небезпечне. Дитина має бути ситою і отримувати задоволення від нової їжі, тому на допомогу батькам приходять спеціальні дитячі каші. Як підібрати дитячу кашу Вибір товарів на ринку просто величезний, тому при виборі враховують вікову категорію та […]

  Каши Гербер: качественный прикорм для ребенка

  Первый прикорм должен наполнять организм полезными веществами и витаминами, но в строго отмеренных дозах — превышение определенного показателя также опасно. Ребенок должен быть сытым и получать удовольствие от новой пищи, поэтому на помощь родителям приходят специальные детские каши. Как подобрать детскую кашу Выбор товаров на рынке просто огромный, потому при выборе учитывают возрастную категорию и […]