Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Італія виділить 45 млн євро на відбудову історичного центру Одеси

  Проєкт містить три частини: реставрацію Спасо-Преображенського кафедрального собору, захист та цифровий облік 52 об»єктів культурної спадщини, що увійшли до Списку світової спадщини ЮНЕСКО під загрозою, а також розробку мастер-плану для міста, що міститиме рекомендації щодо розвитку Одеси та залучення інших фондів та країн-партнерів до відновлення.

  Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

  Про план італійської сторони стало відомо сьогодні, 13 лютого, під час зустрічі т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва зі спеціальним посланником Міністра закордонних справ Італійської Республіки Давіде Ла Чечіліа (на фото) та другим секретарем, консулом Посольства Італійської Республіки в Україні Стефано Мозером. Сторони обговорили проєкт відбудови історичного центру Одеси, пошкодженого внаслідок війни.

  Про план італійської сторони поінформував під час зустрічі Давіде Ла Чечіліа. Він додав, що цей план розрахований на три роки, а його загальна вартість складе 45 млн євро.

   

  На відбудову історичного центру Одеси Італія виділить 45 млн євро

   

  Щодо Спасо-Преображенського собору, першим кроком є відновлення даху, а також закриття вирви, що залишилася від ракети. Ці роботи ми плануємо здійснити до початку зими 2024 року. Вже виділено пів мільйона євро на реставрацію даху. Загалом на відновлення церкви ми плануємо спрямувати 2 млн євро, — сказав Давіде Ла Чечіліа.

  За його словами, допомогу в реалізації плану відновлення може надати ЮНЕСКО. Зокрема, планується залучення українського представництва організації та створення наглядової ради за участі італійських й українських інституцій, а також ЮНЕСКО.

  Культура завжди була сильним аспектом у двосторонніх відносинах України та Італії, тож ми маємо намір продовжувати цю справу, — підкреслив посланник.

  Давіде Ла Чечіліа запевнив, що аспекти співпраці між інституціями реалізуватимуться у межах договору між Україною, Італією та ЮНЕСКО.

  Источник: Новости Одессы

  Добавить комментарий

  Как правильно подготовить помещение для установки окрасочной камеры

  Правильная подготовка помещения для установки окрасочной камеры играет ключевую роль в обеспечении качества и безопасности покрасочных работ. Компания TWEKO, ведущий производитель покрасочных камер для автомобилей и другой техники, делится основными этапами подготовки помещения, которые помогут создать оптимальные условия для установки и эксплуатации оборудования. Выбор подходящего места Первым шагом в подготовке помещения для установки окрасочной камеры […]

  Шолом для мотоцикла та велосипеда – головний захист від травмування

  Голова – найвразливіша частина тіла людини. За деякими даними близько 70% важких травм під час аварії на мотоциклі припадають через пошкодження голови. З огляду на це, наявність шолома вже не виглядає як звичайна вимога з правил дорожнього руху, а як необхідність, що рятує життя людини. Але ж і шолом шолому різниться. Крім того, що вони […]

  Где купить акустику для автомобиля

  Каждый автолюбитель старается сделать так, чтобы музыка в автомобиле звучала приятно для слуха. Качественный звук в салоне важен владельцу машины, ведь он негласно увеличивает его статус. Некоторые считают, что для организации музыкальной системы главное — купить хорошую автомагнитолу. Устройство определяет возможности и уровень системы. Однако стоит уделить больше внимания выбору динамиков, ведь от них зависят […]

  Як скласти меню на дитяче свято: важливі нюанси

  Щоб дитяче свято сподобалося всім учасникам, важливо правильно скласти меню, взявши до уваги смаки малюків та дієтичні обмеження, якщо вони є. У статті докладно розповідаємо, що важливо врахувати при розробці меню святкування дня народження чи іншого заходу, де головними гостями будуть діти. Добавить комментарий