Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Майже три сотні дитячих таборів відкрили на Одещині

  На території Одеській області працюють 292 табори, в яких перебуває майже 25 000 школярів.

  Такі дані оприлюднив директор Департаменту освіти та науки Одеської обласної держадміністрації Олександр Лончак.

  За словами посадовця, цього літа пришкільні табори пропонують дітям широкий спектр активностей, від спорту та творчості до екскурсій і ігор. Вони також включають англійську мову та патріотичне виховання. Навіть у складних умовах війни, яка триває, табори забезпечують безпечне і задовільне літнє дозвілля для майже 25 000 школярів.

   Лончак наголосив, що робота таборів ведеться в очному форматі на територіях, де є укриття. Вчителі вражають креативністю в організації занять, що дозволяє батькам бути спокійними за своїх дітей. Наразі в області відкрито 292 табори, які стали справжнім порятунком для дітей під час війни.

  Завдяки спільним зусиллям педагогів, батьків та волонтерів, діти на Одещині мають можливість відчути радощі дитинства у цей непростий час.

  Раніше ми писали, як Одеська область готувалась до літнього оздоровлення дітей. Для організації відпочинку було проведено 32 наради з керівниками закладів освіти, в яких планується відкриття пришкільних таборів.

  Офіційний курортний сезон в Одеській області розпочнеться у суботу, 8 червня. В цей день планують відкрити перші пляжі. Їх буде більше, ніж минулого року.

  Близько 20 пляжів готуються відкрити в Одесі. В Ізмаїльському районі планується дозволити відпочинок у лагуні села Приморське, а в місті Вилкове сподіваються відкрити туристичний маршрут каналами.

  Також із пропозицією щодо відкриття пляжів до ОВА звернулися адміністрація села Фонтанка.

   

  Добавить комментарий

  Вибір одягу в магазині для війскових

  Військовий магазин є надійним джерелом якісного та функціонального одягу та спорядження, розробленого спеціально для використання в бойових умовах. Завдяки широкому асортименту товарів такі магазини є дуже популярними серед військових, поліцейських, рятувальників та прихильників активного відпочинку. Що пропонує магазин для військових В онлайн-каталозі зібрана велика кількість якісних предметів одягу, тактичної екіпіровки та оснащення, яке потрібно військовослужбовцям […]

  Бюджетные шины Rovelo – технологии и качество по выгодной цене

  Происхождение бренда Rovelo тесно связано с его материнской компанией, Sailun Co., основанной в 2002 году. За прошедшие годы компания превратилась из местного производителя в глобальную торговую марку с расширенными операциями по всему миру. Сегодня бренд управляет исследовательскими центрами, расположенными в Европе, Китае, Вьетнаме и Северной Америке, они обеспечивают адаптацию продукции к различным рыночным условиям и […]

  Картины Карпачова от Strateg – как работает суггестивно-проективная арттерапия?

  Стресс, тревога и эмоциональная перегрузка стали нашими постоянными спутниками. От этого страдают и наши дети, которые не всегда могут словами объяснить свое внутреннее состояние. В таких случаях на помощь приходит суггестивно-проективная арттерапия, сочетающая в себе элементы искусства, психотерапии и суггестии.  Что такое суггестивно-проективная арттерапия? Суггестивно-проективная арттерапия – это метод психотерапии, основанный на использовании искусства для […]

  Тонирование фар пленкой: преимущества и недостатки

  Оклейка фар пленкой становится все популярнее среди владельцев авто. Рассказываем, зачем она нужна, а также какие есть плюсы и минусы  у процедуры, чтобы вам было легче принять решение касательно тюнинга авто.  Тонирование фар пленкой из полиуретана обеспечивает защиту оптики от механических повреждений, таких как сколы и царапины, и воздействия ультрафиолета. Однако, в отличие от прозрачной […]