Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Масову акцію з донорства провели в Одесі

  Сьогодні в Одесі відзначають всесвітній день вишиванки, адже в Одесі у цей день вирішили не просто виразити національну гордість, але й зробити важливий внесок у благодійність. Зокрема, у 11-й міській лікарні організували масове переливання крові – донори прийшли у вишиванках.

  В центрі переливання крові побував кореспондент Української Служби Інформації Арсен Подосян.

  Учасник акції Цві-Гірш Бліндер, один із багатьох донорів, розповів, що здавав кров вже 15 разів.

  Ідея в тому, щоб допомагати. В будь-якому випадку кров попаде людям. Ми з дружиною патріоти, тому сьогодні в день вишиванки я вдягнув вишиванку і прийшов здавати кров, – сказав він.

  В Одесі провели масову акцію з донорства: учасники прийшли у вишиванках (фото)

  На фото: Цві-Гірш Бліндер

   

  Важливість донорства крові, особливо у часи бойових дій, підкреслює речниця департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради, кураторка проєкту “Донор Одеси” Олена Вельможко.

  Велика потреба донорської крові існує з початку бойових дій. Потреба у крові не падає. Одеса – патріотичне українське місто, і сьогодні, в день вишиванки, ми запросили людей, що можуть здати кров, прийти у вишиванках. Для них сьогодні тут гарні смаколики та професійна фотосесія.

  Вона наголошує на важливості популяризації донорства.

  В Одесі провели масову акцію з донорства: учасники прийшли у вишиванках (фото)

  На фото: Олена Вельможко

   

  Донорство – це те, про що потрібно говорити. Багато людей хочуть і допомагають. Коли люди бачать ці акції – вони розуміють, наскільки це потрібно. Кожен українець, хто не має протипоказань до здачі крові, має хоч раз у житті спробувати здати кров. Медики кажуть, що навіть одна донація крові може врятувати 3 життя. 30 хвилин, 450 мл крові – це ніщо в порівнянні з тим, який подарунок ви робите іншій людині – особливо нашому захиснику, – підкреслила координаторка донорського проєкту.

  Проєкт “Донор Одеса” активно просуває свою місію через міські телеграм-канали та соціальні мережі.

  На міському (офіційному, – ред) телеграм-каналі ми постійно публікуємо дані про потребу в донації крові. За понад 2 роки проєкт “Донор Одеса” здійснив понад 8 тисяч донацій крові. Кількість охочих не зменшується, – наголосила Олена Вельможко.

  День вишиванки в Одесі став не лише символом культурної спадщини, а й можливістю для українців виявити свою патріотичну готовність до підтримки захисників через донорство крові.

  В Одесі провели масову акцію з донорства: учасники прийшли у вишиванках (фото)

  В Одесі провели масову акцію з донорства: учасники прийшли у вишиванках (фото)

  Источник: Новости Одессы

  Добавить комментарий

  Бюджетные шины Rovelo – технологии и качество по выгодной цене

  Происхождение бренда Rovelo тесно связано с его материнской компанией, Sailun Co., основанной в 2002 году. За прошедшие годы компания превратилась из местного производителя в глобальную торговую марку с расширенными операциями по всему миру. Сегодня бренд управляет исследовательскими центрами, расположенными в Европе, Китае, Вьетнаме и Северной Америке, они обеспечивают адаптацию продукции к различным рыночным условиям и […]

  Картины Карпачова от Strateg – как работает суггестивно-проективная арттерапия?

  Стресс, тревога и эмоциональная перегрузка стали нашими постоянными спутниками. От этого страдают и наши дети, которые не всегда могут словами объяснить свое внутреннее состояние. В таких случаях на помощь приходит суггестивно-проективная арттерапия, сочетающая в себе элементы искусства, психотерапии и суггестии.  Что такое суггестивно-проективная арттерапия? Суггестивно-проективная арттерапия – это метод психотерапии, основанный на использовании искусства для […]

  Тонирование фар пленкой: преимущества и недостатки

  Оклейка фар пленкой становится все популярнее среди владельцев авто. Рассказываем, зачем она нужна, а также какие есть плюсы и минусы  у процедуры, чтобы вам было легче принять решение касательно тюнинга авто.  Тонирование фар пленкой из полиуретана обеспечивает защиту оптики от механических повреждений, таких как сколы и царапины, и воздействия ультрафиолета. Однако, в отличие от прозрачной […]

  ТОП 10 лучших электромобилей для покупки в 2024

  Электрокары завоевывают все больше сторонников. Экологические соображения, а также все более жесткие нормы выбросов могут подтолкнуть людей к их покупке. Однако определить лучший электромобиль в 2024 году может быть непросто, ведь каждый из них по-своему хорош. В этом списке все автомобили заслуживают внимания, а купить авто из списка или другие качественные электромобили https://atl.ua/autosale/elektromobili рекомендуем в ATL. Рейтинг электромобилей 2024 […]