Міськрада райцентру Одещини виділила ще мільйон на ЗСУ

Міськрада райцентру Одещини виділила ще мільйон на ЗСУ

24 лютого сесія Арцизької міськради Одеської області ухвалила багато рішень. Так, на підтримку ЗСУ виділила 951 тис грн.

Півмільйона з бюджету громади виділять на придбання робочої станції міському ЦНАПу для оформлення та видачі внутрішніх і закордонних паспортів, реєстрації місць проживання громадян. Стане більшим і штат центру надання адміністративних послуг – вводять одну додаткову посаду державного реєстратора.

В органі місцевого самоврядування зазначили, що таке спрощення процедури оформлення документів особливо важливе для мешканців населених пунктів громади з кількох причин:

◾людям не доведеться вистоювати черги у міграційній службі,

◾зручне розташування ЦНАПу в центрі міста,

◾сплата за послугу здійснюватиметься як у самому Центрі, так і у неподалік розташованому відділенні «Ощадбанку».

Крім того, депутати затвердили дві програми.

Одна стосується підтримки та стимулювання мешканців багатоквартирних будинків до створення ОСББ, інша — заохочення спортсменів громади – учасників європейських, міжнародних та світових рівнів змагань.

Згідно з рішенням сесії, на базі комунального підприємства «Благоустрій» буде окрема будівельна бригада.

Депутати вирішили на час дії військового стану зробити воду в міському бюветі безоплатною для мешканців Арциза.

Нагадаємо

До складу цієї громади крім міста входять також села Виноградівка, Главані, Делень, Задунаївка, Кам’янське, Надеждівка, Нова Іванівка, Новоселівка, Новохолмське, Плоцьк, Прямобалка, Холмське.

Міськрада виділила мільйон ЗСУ, збільшила штат ЦНАП, передбачила підтримку ОСББ і спортсменів

Міськрада виділила мільйон ЗСУ, збільшила штат ЦНАП, передбачила підтримку ОСББ і спортсменів

Источник: Пульс Одещини

Иван Дегтярев

Сайт:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

mls jersey shop, college-basketball-shop