Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  На лівобережжі Херсонщини морські піхотинці отримали з Одещини шини, акумулятори та генератор

  Все для фронту – все для перемоги

  Територіальні громади Одеської області продовжують звітувати про свою участь у підтримці Сил оборони України. Пр це повідомляють кореспонденти інформагенції «Пульс Одещини».

  Так, перебуваючи у відпустці Іванівську селищну раду відвідав Олександр Іванченко із села Білка.

  «Завдячуючи таким воїнам як Олександр та його бойовим побратимам з морської піхоти, наші захисники закріпилися на лівому березі Дніпра на Херсоньскому напрямку. Мав нагоду поспілкуватися з нашим військовим, подякував за службу, передав листи захисникам від наших школярів, а від селищної ради автомобільні шини, акумулятори, інвекторний генератор», — розповів голова Іванівської громади Віктор Лобач.

  У свою чергу депутати Арцизької громади на своїй сесії на потреби військових виділили 1,9 млн грн на закупівлю дронів та необхідного обладнання.

  «Підтримуватимемо наших захисників та захисниць скільки буде потрібно», — зазначив Арцизький міський голова Сергій Парпуланський.

  Про відправлення чергової автівки для ЗСУ повідомили волонтери Авангардіської ОТГ. Вони доставляють техніку із закордоння, при потребі ремонтують її вдома та відправляють на фронт.

  «Ми і далі будемо доставляти для захисників техніку, проводити митне оформлення автомобілів і  за запитом командирів військових частин відправлятимемо на передову», — розповів волонтер Дмитро Кабаненко.

  Наразі активіст з Дачненської громади Дмитро Казмірчук разом зі своєю командою виготовляють землякам на фронті окопні свічки, буржуйки, оголосили збір на авто.

  Источник: Пульс Одещини

  Добавить комментарий

  Поживні речовини після тренування — що варто знати про них?

  У сучасному світі тренувань та фітнесу багато людей використовують післятренувальні поживні речовини, щоб підвищити свою продуктивність та ефективність під час тренувань. Ці спеціально розроблені харчові добавки забезпечують організм необхідними поживними речовинами в оптимальних пропорціях для підтримки відновлення, збільшення сили та витривалості, а також допомагають досягти поставлених тренувальних цілей. У цій статті ми надамо деяку важливу […]

  Завернутые в стиль: правильный выбор обоев для каждой комнаты

  При создании уютного и стильного интерьера одним из самых популярных решений являются обои. Они могут трансформировать пространство, придавая ему индивидуальность и характер. Однако, чтобы создать гармоничный дизайн, необходимо учитывать особенности каждой комнаты. Давайте рассмотрим, как выбрать подходящие обои для спальни, детской, гостиной и кабинета. Спальня: уют и спокойствие Спальня – это место отдыха, поэтому выбор […]

  Как должны быть настроены боковые зеркала?

  Большинство собственников не знают как правильно настроить зеркала в машине, действуя интуитивно: хорошо видно, значит регулировать больше не нужно. Это хороший вариант, но правильно — еще удобнее и безопаснее. Рассматривая зеркала интернет-магазина https://welldoneparts.com.ua/ru/avtozapchasti—kuzov—zerkalo/, можно прийти к выводу, что современные модели бывают нескольких типов с учетом регулировки: электрические, механические и полностью автоматизированные. Но как правильно настроить зеркала […]

  Трос ручника: Ключевые аспекты выбора и критерии качества

  Трос ручника – невидимый, но важный элемент автомобиля, чью роль в обеспечении безопасности водителя и пассажиров трудно переоценить. В этой статье мы рассмотрим, как правильно выбрать трос ручника и какие критерии качества следует учесть при покупке детали.  Прочность, гибкость, управляемость  Одним из первых и наиболее важных критериев выбора является материал, из которого изготовлен трос ручника. […]