Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  На Одещині аудитори знайшли зловживання у галузі освіти, культури та спорту

  Фахівці Південного офісу Держаудитслужби зафіксували фінансові порушення в галузі освіти, культури, молоді та спорту на Одещині, які призвели до втрат понад 30 мільйонів гривень. Протягом 2023 року проведено планові ревізії у трьох управліннях та двох відділах сільських та селищних рад регіону.

  Про це повідомляє південний офіс Держаудитслужби.

  Повідомляється, що більше половини втрачених коштів становлять необгрунтовані витрати, які склали понад 13 мільйонів гривень.

  Одне з управлінь недопустимо використало кошти загального фонду для закупівлі продуктів харчування для дітей дошкільних закладів, оплати заробітної плати та комунальних послуг, що призвело до недоїмки більш ніж на 400 тисяч гривень. Ці витрати не були передбачені, оскільки вартість харчування дітей має бути відшкодована батьками.

  У двох управліннях виявлено підрядні організації, які завищували вартість та обсяги робіт з капітальних та поточних ремонтів будівель та систем водовідведення безпідставно.

  Крім того, в одному з управлінь немає належного документального підтвердження щодо коливання цін у бік збільшення. Це стосується закупівель кам’яного вугілля, хлібобулочних виробів, м’яса та паливно-мастильних матеріалів.

  Наразі на 22 посадових осіб управлінь та відділів складені протоколи про адміністративні правопорушення за недотримання фінансової дисципліни. Усі матеріали ревізій передані до правоохоронних органів для подальшого розгляду та прийняття відповідних заходів.

  Источник: Новости Одессы

  Добавить комментарий

  Для чего предназначена ручная ленточная пила для разделки туш?

  В процессе убоя КРС и свиней и последующей обработки сырья часто возникает необходимость разделения туш на полутуши или разрезания больших кусков мяса, в том числе с костями либо замороженного, на более мелкие. Для таких операций предназначена пила для распиловки туш, цена на которую приведена в каталоге компании Розфуд. Этот эргономичный инструмент с мощным электромотором и высокой производительностью […]

  Моторное масло 0W20: незаменимый элемент для вашего автомобиля

  Моторное масло 0W20 – это не просто жидкость, а важный компонент, обеспечивающий стабильную работу двигателя. Это масло для двигателя обладает уникальной вязкостью, что делает его особенно подходящим для использования в холодных климатических условиях. Оно обеспечивает легкий запуск двигателя при низких температурах, снижает трение и износ деталей, а также способствует более эффективному расходу топлива. Моторное масло […]

  Как на вкус виски Chivas Regal и что может испортить впечатление от дегустации напитка

  Шотландский виски Chivas Regal уверенно завоевал популярность далеко за пределами Европы. Алкогольный напиток ассоциируется с королевской изысканностью и большим удовольствием. Купанный виски в первые годы истории бренда готовили для подачи королеве Виктории братья Чиваса. В США такое спиртное стало популярным после Второй мировой войны. Среди ценителей Chivas Regal — Фрэнк Синатра и Дин Мартин. Сегодня […]

  Як смакує віскі Chivas Regal і що може зіпсувати враження від дегустації напою

  Шотландський віскі Chivas Regal впевнено завоював популярність далеко поза межами Європи. Алкогольний напій асоціюється з королівською вишуканістю та неабияким задоволенням. Купажований віскі в перші роки історії бренду готували для подавання королеві Вікторії брати Чівас. У США таке спиртне стало популярним після Другої світової війни. Серед поціновувачів Chivas Regal — Френк Сінатра та Дін Мартін. Сьогодні […]