Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  На Одещині Доброславська громада використовує міжнародну підтримку для реалізації різних проєктів

  На Одещині Доброславська громада максимально використовує міжнародну підтримку для реалізації різних проєктів. Так, за підтримки проєкту  USAID ГОВЕРЛА ця ОТГ працює над розробкою комплексного просторового плану.

  Про це в соціальній мережі повідомила селищна рада.

  «18 березня відбулася стратегічна сесія з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Доброславської селищної територіальної громади, в якій взяли участь багато представників органів місцевого саомврядування, комунальних підприємств, закладів освіти, культури, охорони здоров’я, громадського сектору, сусідніх територіальних громад, депутатів селищної та районної рад, представників обласної та районної адміністрацій. USAID ГОВЕРЛА представляли регіональні координатори та експерти В’ячеслав Голинський і Катерина Степчук, інші фахівці проєкту. Вони працювали з кожною з шести груп учасників, які після емоційного обговорення представляли свої візії майбутнього Доброславської громади. Це був надзвичайно цікавий і корисний досвід. Зібравши всі напрацювання команд, фахівці ГОВЕРЛИ разом з членами робочої групи будуть працювати над розробкою комплексного плану — одного з найважливіших стратегічних документів громади», — мовиться в інформації органу місцевого самоврядування селища Доброслав.

  Довідково

  Проєкт «Говерла» працює з багатьма областями України та передбачає надання близько 30 грантів для фінансування успішних концепцій органів місцевого самоврядування, тривалість реалізації гранту може становити від 6 до 24 місяців.

  Щомісяця проводяться засідання комітету з оцінки концепцій, отриманих за попередній місяць. Остаточний строк подання концепцій 30 вересня 2024 року.

  Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» проведе 15 травня онлайн інфосесію, де потенційні заявники зможуть поставити запитання та отримати детальну інформацію щодо реалізації своїх заявок.

  Варто зазначити

  20 травня 2024 року в селі Кремидівка Добросласька громада відкриє перший в цій ОТГ простір спільнототворення «DobroHub: простір щасливих людей», який реалізовано в рамках грантового проєкту «Communstses rebuilding» — «Створення центрів спільнототворення» за фінансової підтримки Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) та ГО «CEDOS». Мешканці Кремидівського старостинського округу матимуть можливість корисно і цікаво проводити дозвілля, бо тут для цього створені всі умови.

   

  Источник: Пульс Одещини

  Добавить комментарий

  Приготування борщу – як прискорити процес та зробити страву смачною?

  Приготування борщу – справжнє таїнство української культури! Існує безліч рецептів коронної страви українців, а кожна господиня обов’язково має свої маленькі секретики, які роблять саме її борщ найсмачнішим! Наш секрет приготування борщу полягає у використанні вже готової буряково-томатної заправки, яка повинна бути завжди під рукою, щоб не витрачати час на її окреме приготування. Добавить комментарий

  Как правильно подготовить помещение для установки окрасочной камеры

  Правильная подготовка помещения для установки окрасочной камеры играет ключевую роль в обеспечении качества и безопасности покрасочных работ. Компания TWEKO, ведущий производитель покрасочных камер для автомобилей и другой техники, делится основными этапами подготовки помещения, которые помогут создать оптимальные условия для установки и эксплуатации оборудования. Выбор подходящего места Первым шагом в подготовке помещения для установки окрасочной камеры […]

  Шолом для мотоцикла та велосипеда – головний захист від травмування

  Голова – найвразливіша частина тіла людини. За деякими даними близько 70% важких травм під час аварії на мотоциклі припадають через пошкодження голови. З огляду на це, наявність шолома вже не виглядає як звичайна вимога з правил дорожнього руху, а як необхідність, що рятує життя людини. Але ж і шолом шолому різниться. Крім того, що вони […]

  Где купить акустику для автомобиля

  Каждый автолюбитель старается сделать так, чтобы музыка в автомобиле звучала приятно для слуха. Качественный звук в салоне важен владельцу машины, ведь он негласно увеличивает его статус. Некоторые считают, что для организации музыкальной системы главное — купить хорошую автомагнитолу. Устройство определяет возможности и уровень системы. Однако стоит уделить больше внимания выбору динамиков, ведь от них зависят […]