Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  На сесії Одеської міськради відбувся скандал

  Довготривалі дискусії серед депутатського корпусу виникли через заяву Олександри Ковальчук про дострокове припинення депутатських повноважень.

  Заяву не підтримали під час позачергової сесії Одеської міської ради 7 грудня, повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

  Депутати три рази голосували за дострокове припинення депутатських повноважень Олександри Ковальчук (фракція «Слуга народу»), але проєкт так і не набрав необхідної кількості голосів.

  Депутат Роман Сеник пояснив, що не підтримує заяву Ковальчук, оскільки її немає в залі і він не розуміє – це її власне бажання чи тиск партії.

  Голова фракції «Слуга народу» Вадим Мороховський звернувся до депутатів із проханням підтримати проєкт, оскільки Олександра Ковальчук написала заяву через особисті обставини. Депутатка Ольга Квасницька пояснила, що вона проживає на дві країни (друга – США), у неї є неповнолітня дитина, через це вона не може надалі виконувати свої повноваження в Одесі.

  Депутат від фракції «Слуга народу» Олег Філімонов у свою чергу заявив:

  У людини є персональні обставини. Мені здається, що наші колеги із дружньої фракції ОПЗЖ так голосують – це як в Одесі кажуть «Как на зло кондуктору – куплю билет и не поеду». Що тут коїться. Я вас благаю.

  Через виступ депутата Філімонова почався політичний конфлікт. На таке висловлювання образився депутат Олександр Байдерін:

  Я закликаю вас до взаємоповаги. Ви двічі назвали нас фракцією ОПЗЖ – це трохи чіпляє. Мені болить. Перший раз про це відкрито заявляю. Так, я вступив у цю партію, але я не міг балотуватися від іншої партії – з фінансової причини, з іншої причини. Зараз ця партія припинена, вона не функціонує. Я перебуваю у депутатській групі «Українська мрія».

  Коли голова комісії з етики та регламенту пише на Фейсбуці пости по відношенню до нашого колеги без дотриманням презумпції невинуватості відповідно до Конституції України – це також чіпляє, колеги.

  Колеги із фракції Ковальчук просили ще раз повернутися до питання, однак депутати не погодилися.

  Источник: Новости Одессы

  Добавить комментарий

  Курсы английского языка онлайн: развивайте навыки с EnglishDom!

  Свободное владение английским языком открывает перед вами массу перспектив: от просмотра фильмов с оригинальной озвучкой до путешествия по миру, от обучения в престижных зарубежных университетах до карьерного роста. Онлайн курсы английского в Englishdom делают процесс обучения легким и доступным.  Платформа EnglishDom предлагает онлайн курсы для разных уровней изучения – от начального до высокого. Основное преимущество […]

  Область применения и особенности шариковых подшипников

  Шариковый подшипник предназначен для восприятия нагрузок и обеспечения вращения валов машин и механизмов относительно неподвижных осей с минимальным трением. Конструктивно состоит из наружного и внутреннего кольца, между которыми расположен ряд шариков, вращающихся по дорожкам качения этих колец. Благодаря этому нагрузка распределяется равномерно. Прежде чем купить подшипники, нужно узнать об особенностях представленных деталей. Область использования подобных конструкций […]

  Каші Гербер: якісний прикорм для дитини

  Перший прикорм повинен наповнювати організм корисними речовинами та вітамінами, але в строго відміряних дозах – перевищення певного показника також небезпечне. Дитина має бути ситою і отримувати задоволення від нової їжі, тому на допомогу батькам приходять спеціальні дитячі каші. Як підібрати дитячу кашу Вибір товарів на ринку просто величезний, тому при виборі враховують вікову категорію та […]

  Каши Гербер: качественный прикорм для ребенка

  Первый прикорм должен наполнять организм полезными веществами и витаминами, но в строго отмеренных дозах — превышение определенного показателя также опасно. Ребенок должен быть сытым и получать удовольствие от новой пищи, поэтому на помощь родителям приходят специальные детские каши. Как подобрать детскую кашу Выбор товаров на рынке просто огромный, потому при выборе учитывают возрастную категорию и […]