Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Над поверненням містобудівної ради замислилися в Одесі

  Департамент архітектури та містобудування Одеської міської ради видав наказ, яким створюється громадська рада. Її завдання після видачі містобудівних умов та обмежень «прослідкувати» за проєктною документацією.

  Про це йшлося на засіданні комісії з питань планування забудови територій, міського дизайну, архітектури та охорони культурної спадщини, повідомляє Центр публічних розслідувань.

  Ідея реанімувати раду належить голові відомства Марату Касімову.

  «Мова не йде про якесь обмеження. В місті Одесі є орган при департаменті архітектури. Головний архітектор міста має погоджувати містобудівні та архітектурні рішення забудови в межах історичних ареалів і на магістральних вулицях. Цей пункт плануємо записувати в містобудівні умови та обмеження, що треба надати погодження проєкту департаменту архітектури з цією громадською радою», — заявив чиновник.

  Голова комісії Світлана Осауленко зауважила, що виникає враження, що «хочеться прикритися колективною безвідповідальністю».

  А ось голова Одеського ДАБКу та депутат Олександр Авдєєв зазначив, що згідно зі ст. 29 ЗУ «Про регулювання містобудівною діяльністю» чітко зазначено, які є критерії реєстрації вхідних даних на проєктування.

  «Є вичерпний перелік. В цій же статті є підстави відмови. Там же сказано, що МБУ мають містити. Куди ви будете писати цю громадську раду? Цей наказ є незаконний взагалі», — вважає він.

  Також Авдєєв додав, що ст. 31 цього ж закону не визначає ніякого погодження проєктної документації.

  На цю критику Марат Касімов відповів, що містобудівна рада є консультативним органом.

  «Я можу виконати всі норми містобудівної документації та побудувати п’ятиповерхову типову будівлю в центрі міста. І це буде жах. Ця рада може спрацює, може не спрацює», — зазначив він.

  Ще далі пішов депутат Олексій Єремиця, який взагалі вважає, що рада була та буде не результативною.

  «Коли рада працювала у 2016-2018 роках, незалежно від обговорення, все одно все забудували», — резюмував він.

  У підсумку розгляд питання перенесли на після сесійний період.

   

  Добавить комментарий

  Вибір одягу в магазині для війскових

  Військовий магазин є надійним джерелом якісного та функціонального одягу та спорядження, розробленого спеціально для використання в бойових умовах. Завдяки широкому асортименту товарів такі магазини є дуже популярними серед військових, поліцейських, рятувальників та прихильників активного відпочинку. Що пропонує магазин для військових В онлайн-каталозі зібрана велика кількість якісних предметів одягу, тактичної екіпіровки та оснащення, яке потрібно військовослужбовцям […]

  Бюджетные шины Rovelo – технологии и качество по выгодной цене

  Происхождение бренда Rovelo тесно связано с его материнской компанией, Sailun Co., основанной в 2002 году. За прошедшие годы компания превратилась из местного производителя в глобальную торговую марку с расширенными операциями по всему миру. Сегодня бренд управляет исследовательскими центрами, расположенными в Европе, Китае, Вьетнаме и Северной Америке, они обеспечивают адаптацию продукции к различным рыночным условиям и […]

  Картины Карпачова от Strateg – как работает суггестивно-проективная арттерапия?

  Стресс, тревога и эмоциональная перегрузка стали нашими постоянными спутниками. От этого страдают и наши дети, которые не всегда могут словами объяснить свое внутреннее состояние. В таких случаях на помощь приходит суггестивно-проективная арттерапия, сочетающая в себе элементы искусства, психотерапии и суггестии.  Что такое суггестивно-проективная арттерапия? Суггестивно-проективная арттерапия – это метод психотерапии, основанный на использовании искусства для […]

  Тонирование фар пленкой: преимущества и недостатки

  Оклейка фар пленкой становится все популярнее среди владельцев авто. Рассказываем, зачем она нужна, а также какие есть плюсы и минусы  у процедуры, чтобы вам было легче принять решение касательно тюнинга авто.  Тонирование фар пленкой из полиуретана обеспечивает защиту оптики от механических повреждений, таких как сколы и царапины, и воздействия ультрафиолета. Однако, в отличие от прозрачной […]