Туреччина зацікавлена в реставрації Аккерманської фортеці

Туреччина зацікавлена в реставрації Аккерманської фортеці

В Одеській облраді заявили, що це спільна мета двох країн

За повідомленням пресслужби Одеської обласної ради, голова органу самоврядування Одещини Григорій Діденко та Генеральний консул Туреччини в Одесі Бірей Їлмазсой на робочій зустрічі говорили про стан виконання проєкту «Першочергові протиаварійні реставраційні заходи на спорудах Аккерманської фортеці у місті Білгород-Дністровський».

Йшлося, зокрема, про тендер на виконання робіт за цим проєктом. Зазначалося, фірма-підрядник, яка стала переможцем, не надала вчасно необхідні документи, тому тендерна процедура скасована.

Перш ніж оголосять новий тендер, на цій зустрічі домовилися про спільну роботу фахівців з Туреччини та представників обласної ради безпосередньо на об’єкті Аккерманської фортеці, щоб предметна знати, що саме треба реставрувати.

«Голова обласної ради також запропонував турецьким компаніям, які зареєстровані в Україні, взяти участь у конкурсі. Планується, що завдяки реставраційним заходам фортеця стане ще більш популярним туристичним об’єктом, що приверне увагу як місцевих, так і іноземних відвідувачів», — ідеться в інформації облради.

Источник: Пульс Одещини

Иван Дегтярев

Сайт:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

mls jersey shop, college-basketball-shop