Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Найдешевша земля в Україні в Одеській області

  За три роки відкритого ринку землі в Україні було укладено понад 254 тисячі угод з купівлі-продажу сільськогосподарських земель. Загалом українці придбали близько 567 322 гектарів землі із середньою вартістю в 41 тисячу гривень за гектар. Найбільшу популярність здобули угіддя на Полтавщині, а найдорожчими виявилися землі в Івано-Франківській області. А от найдешевшу вартість має земля Одещини.

  Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації з посиланням на Opendatabot.

  Перший рік після відкриття ринку землі виявився найактивнішим – було придбано 179 921 гектар. За весь час роботи ринку найбільш запитаними стали угіддя на Полтавщині, де продали 60 360 гектарів за середньою ціною 42,75 тисячі гривень за гектар. На другому місці – Дніпропетровщина з 58 869 гектарами, а на третьому – Харківщина з 54 458 гектарами.

  Початок повномасштабної війни вплинув на запит покупців та ціни на угіддя. За перші шість місяців 2024 року українці придбали 17 036,6 гектарів землі на Полтавщині, сплативши в середньому по 52,59 тисячі гривень за гектар. На Дніпропетровщині за цей період продали 12 952,7 гектарів землі по 34 тисячі гривень за гектар. Війна також змінила трійку лідерів: замість прифронтової Харківщини до них увійшла Кіровоградщина, де продали 9 375 гектарів по 38 тисяч гривень за гектар.

  У 2024 році найдорожчими стали землі на Івано-Франківщині, де гектар землі коштував 101 тисячу гривень. Загалом середня вартість гектара сільськогосподарських угідь в Україні на початок 2024 року трохи перевищує 36 тисяч гривень.

  Особливу увагу варто приділити Одеській області. Середня вартість гектара сільськогосподарських угідь тут становить 32,8 тисячі гривень, що є нижчим за середній показник по країні. Проте, незважаючи на меншу вартість, ринок землі в Одеській області має значний потенціал для розвитку.

   

  Основними причинами нижчої вартості землі в Одеській області є декілька факторів:

  1. Кліматичні умови: Одеська область має посушливий клімат, що впливає на врожайність та, відповідно, на ціну землі.

  2. Транспортна інфраструктура: Незважаючи на розвинену морську інфраструктуру, внутрішні транспортні мережі потребують модернізації для забезпечення більш ефективного перевезення сільськогосподарської продукції.

  3. Конкуренція: У порівнянні з іншими регіонами, конкуренція серед покупців землі в Одеській області є меншою, що також впливає на ціни.

  Добавить комментарий

  Приготування борщу – як прискорити процес та зробити страву смачною?

  Приготування борщу – справжнє таїнство української культури! Існує безліч рецептів коронної страви українців, а кожна господиня обов’язково має свої маленькі секретики, які роблять саме її борщ найсмачнішим! Наш секрет приготування борщу полягає у використанні вже готової буряково-томатної заправки, яка повинна бути завжди під рукою, щоб не витрачати час на її окреме приготування. Добавить комментарий

  Как правильно подготовить помещение для установки окрасочной камеры

  Правильная подготовка помещения для установки окрасочной камеры играет ключевую роль в обеспечении качества и безопасности покрасочных работ. Компания TWEKO, ведущий производитель покрасочных камер для автомобилей и другой техники, делится основными этапами подготовки помещения, которые помогут создать оптимальные условия для установки и эксплуатации оборудования. Выбор подходящего места Первым шагом в подготовке помещения для установки окрасочной камеры […]

  Шолом для мотоцикла та велосипеда – головний захист від травмування

  Голова – найвразливіша частина тіла людини. За деякими даними близько 70% важких травм під час аварії на мотоциклі припадають через пошкодження голови. З огляду на це, наявність шолома вже не виглядає як звичайна вимога з правил дорожнього руху, а як необхідність, що рятує життя людини. Але ж і шолом шолому різниться. Крім того, що вони […]

  Где купить акустику для автомобиля

  Каждый автолюбитель старается сделать так, чтобы музыка в автомобиле звучала приятно для слуха. Качественный звук в салоне важен владельцу машины, ведь он негласно увеличивает его статус. Некоторые считают, что для организации музыкальной системы главное — купить хорошую автомагнитолу. Устройство определяет возможности и уровень системы. Однако стоит уделить больше внимания выбору динамиков, ведь от них зависят […]