Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Нардеп Олексій Леонов розповів про розподіл бюджету Одещини

  Одесити першими в Україні порушили питання щодо розподілу місцевих бюджетів та недоцільних закупівель «Усі кошти на ЗСУ!» Місцева влада повинна розуміти, що кошти місцевих бюджетів, які йдуть на ЗСУ — це кошти з податків, які сплачують одесити. Наразі місцевий бізнес, волонтери та влада згуртувалися та сформували справжню коаліцію.

  Про це розповів народний депутат Олексій Леонов у рамках телемарафону.

  З самого початку війни в Одесі була сформована волонтерська коаліція і справжні поштовхи та розвиток взаємодії волонтерів, місцевої влади та бізнесу громадяни побачили під час допомоги Миколаїву та Херсонщині після екологічної катастрофи. Також на Одещині волонтери, бізнес та влада гуртуються кожного разу після завданих обстрілами руйнувань.

  Олексій Леонов, як представник податкового комітету Верховної Ради, зауважив, що одеський бізнес відповідально сплачує податки та Одещина займає перше місце в Україні по наповненню бюджету і виконанню плану податковими службами. Упродовж січня-вересня 2023 року підприємці та компанії Одеського регіону сплатили до державного бюджету 4,6 мільярда гривень ПДВ, що на 379,2 мільйона гривень більше ніж за дев’ять місяців аналогічного періоду 2022 року.

  Зараз вся Україна вимагає перерозподілу місцевих бюджетів та виділенню коштів на допомогу ЗСУ, а не на недоречні під час війни закупівлі.

  Одесити першими порушили питання «Усі кошти на ЗСУ», та на Одещині були запропоновані певні кроки щодо цього питання. Наприклад, за ініціативи голови ОВА була розроблена «комісія доброчесності» в яку увійшли представники суспільства, волонтери, правоохоронні органи, які розглядають доречність оголошених тендерів.

  До розв’язання цього питання була долучена і Верховна Рада. Окрім перерозподілу військового ПДФО — кошти з місцевих бюджетів пішли на потреби Збройних Сил України, була створена й Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України з питань розслідування можливих порушень законодавства України при здійсненні публічних закупівель під час дії воєнного стану, – зауважив Леонов.

  Источник: Новости Одессы

  Добавить комментарий

  Для чего предназначена ручная ленточная пила для разделки туш?

  В процессе убоя КРС и свиней и последующей обработки сырья часто возникает необходимость разделения туш на полутуши или разрезания больших кусков мяса, в том числе с костями либо замороженного, на более мелкие. Для таких операций предназначена пила для распиловки туш, цена на которую приведена в каталоге компании Розфуд. Этот эргономичный инструмент с мощным электромотором и высокой производительностью […]

  Моторное масло 0W20: незаменимый элемент для вашего автомобиля

  Моторное масло 0W20 – это не просто жидкость, а важный компонент, обеспечивающий стабильную работу двигателя. Это масло для двигателя обладает уникальной вязкостью, что делает его особенно подходящим для использования в холодных климатических условиях. Оно обеспечивает легкий запуск двигателя при низких температурах, снижает трение и износ деталей, а также способствует более эффективному расходу топлива. Моторное масло […]

  Как на вкус виски Chivas Regal и что может испортить впечатление от дегустации напитка

  Шотландский виски Chivas Regal уверенно завоевал популярность далеко за пределами Европы. Алкогольный напиток ассоциируется с королевской изысканностью и большим удовольствием. Купанный виски в первые годы истории бренда готовили для подачи королеве Виктории братья Чиваса. В США такое спиртное стало популярным после Второй мировой войны. Среди ценителей Chivas Regal — Фрэнк Синатра и Дин Мартин. Сегодня […]

  Як смакує віскі Chivas Regal і що може зіпсувати враження від дегустації напою

  Шотландський віскі Chivas Regal впевнено завоював популярність далеко поза межами Європи. Алкогольний напій асоціюється з королівською вишуканістю та неабияким задоволенням. Купажований віскі в перші роки історії бренду готували для подавання королеві Вікторії брати Чівас. У США таке спиртне стало популярним після Другої світової війни. Серед поціновувачів Chivas Regal — Френк Сінатра та Дін Мартін. Сьогодні […]