Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Військовослужбовець з міста Татарбунари найближчі роки проведе у дисциплінарному батальйоні

  Уродженець міста Татарбунари, який у лютому 2022 року був призваний на військову службу за мобілізацією, найближчі роки проведе у дисциплінарному батальйоні. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

  Чоловік з 26.02.2022 за мобілізацією проходив військову службу на посаді старшого навідника кулеметного відділення взводу вогневої підтримки десантно-штурмової роти однієї з військових частин Одещини у військовому званні «старший матрос».

  14 червня 2022 року військовослужбовець, без поважних причин та відповідних дозволів командирів, самовільно залишив розташування пункту постійної дислокації військової частини та ухилявся від проходження військової служби протягом шістнадцяти діб.

  Однак це був не єдиний випадок ухилення уродженцем Татарбунар від виконання обов`язків військової служби в умовах воєнного стану. Повторно він не з`явився вчасно без поважних причин на службу до розташування військової частини з лікувального закладу — КП «КНП Вознесеньска багатопрофільна лікарня» Вознесенської міської ради першого серпня того ж року. Старший матрос був відсутній на службі до обіду 13 вересня 2022 року, проводячи весь цей час на власний розсуд, не пов`язуючи його з обов`язками військової служби.

  У судовому засіданні обвинувачений вину свою визнав повністю та пояснив, що поїхав додому 14.06.2022, оскільки сусіди зателефонували та повідомили, що дружина перебуває у стані сп`яніння, а діти ходять по вулиці голодні та брудні, приїхала Служба у справах дітей і хотіла їх забрати.

  Приїхавши додому, дізнався, що малеча разом із дружиною поїхали до бабусі, але замість того, щоб поїхати й переконатися у цьому, почав вживати горілку, та до такого стану, що не пам’ятав за яких обставин і для чого передав свою банківську картку колишній дружині. За його словами, він тиждень витратив на ходіння в банк для блокування картки, а також до поліції для подання заяви з метою встановлення особи, яка зняла гроші з його карткового рахунку.

  Крім того, він підтвердив, що дійсно у серпні 2022 року не з’явився своєчасно до військової частини після лікування, про що шкодує і кається.

  Вироком Саратського районного суду Одеської області від 29.08.2023 обвинуваченого визнано винним у вчиненні інкримінованого правопорушення та призначено йому більш м’яке покарання, ніж передбачено законом, у вигляді двох років позбавлення волі, яке замінено військовослужбовцю на 2 роки тримання у дисциплінарному батальйоні.

  До набрання вироком законної сили, запобіжний захід відносно засудженого не обирався, а строк відбуття покарання рахуватиметься з часу звернення вироку до фактичного виконання.

  Источник: Новости Бессарабии

  Добавить комментарий

  Вибір одягу в магазині для війскових

  Військовий магазин є надійним джерелом якісного та функціонального одягу та спорядження, розробленого спеціально для використання в бойових умовах. Завдяки широкому асортименту товарів такі магазини є дуже популярними серед військових, поліцейських, рятувальників та прихильників активного відпочинку. Що пропонує магазин для військових В онлайн-каталозі зібрана велика кількість якісних предметів одягу, тактичної екіпіровки та оснащення, яке потрібно військовослужбовцям […]

  Бюджетные шины Rovelo – технологии и качество по выгодной цене

  Происхождение бренда Rovelo тесно связано с его материнской компанией, Sailun Co., основанной в 2002 году. За прошедшие годы компания превратилась из местного производителя в глобальную торговую марку с расширенными операциями по всему миру. Сегодня бренд управляет исследовательскими центрами, расположенными в Европе, Китае, Вьетнаме и Северной Америке, они обеспечивают адаптацию продукции к различным рыночным условиям и […]

  Картины Карпачова от Strateg – как работает суггестивно-проективная арттерапия?

  Стресс, тревога и эмоциональная перегрузка стали нашими постоянными спутниками. От этого страдают и наши дети, которые не всегда могут словами объяснить свое внутреннее состояние. В таких случаях на помощь приходит суггестивно-проективная арттерапия, сочетающая в себе элементы искусства, психотерапии и суггестии.  Что такое суггестивно-проективная арттерапия? Суггестивно-проективная арттерапия – это метод психотерапии, основанный на использовании искусства для […]

  Тонирование фар пленкой: преимущества и недостатки

  Оклейка фар пленкой становится все популярнее среди владельцев авто. Рассказываем, зачем она нужна, а также какие есть плюсы и минусы  у процедуры, чтобы вам было легче принять решение касательно тюнинга авто.  Тонирование фар пленкой из полиуретана обеспечивает защиту оптики от механических повреждений, таких как сколы и царапины, и воздействия ультрафиолета. Однако, в отличие от прозрачной […]