Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Одесит Олексій Гончаренко хоче здобути перемогу у вигляді встановлення граничних термінів демобілізації

  Нардеп з Одеси Олексій Гончаренко закликає місцеві ради до спротиву нормі про термін перебування у ЗСУ в новому законопроєкті про мобілізацію.

  У соцмережі він повідомив, що хоче здобути перемогу у вигляді встановлення граничних термінів демобілізації.

  Це його стратегія на найближчі два тижні.

  «Ситуація така: у нас є два тижні і ми маємо добитись проміжної перемоги у вигляді встановлення граничних термінів демобілізації. Без ніяких рішень Ставки будь-кого. Просто відслужив — демобілізувався», — мовиться у дописі нардепа.

  Своїх прихильників він закликав звертатися усіх місцевих та обласних рад по всій країні, що ті у свою чергу апелювали до Верховної Ради що підтримки встановлення граничних термінів.

  Також народний депутат хоче запустити петицію про встановлення граничних термінів перебування в ЗСУ.

  Виборцям Гончаренко підказує, що тиснути треба на депутатів від Слуги Народу щодо недопустимості існування норми в законі про розпливчасті терміни мобілізації.

  На його думку, буде корисним похід у приймальні народних депутатів з вимогою не голосувати за законопроєкт без чітких норм демобілізації.

  «Ще раз проговорю, це нам треба все зробити за два тижні. Якщо не зробимо — ніяких граничних термінів не буде. Якщо нам вдасться відстояти чіткі терміни демобілізації, то тоді ми зможемо вже говорити про скорочення цих термінів з 36 місяців до 18», — зазначив політик.

  ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ: 

   Нардеп з Одеси опублікував прогноз на 2024 рік з 10 пунктів

   Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»

   

  Микола Заєць, редактор стрічки новин

  Нардеп з Одеси закликає місцеві ради до спротиву нормі законопроєкту про мобілізацію

  Источник: Пульс Одещини

  Добавить комментарий

  Курсы английского языка онлайн: развивайте навыки с EnglishDom!

  Свободное владение английским языком открывает перед вами массу перспектив: от просмотра фильмов с оригинальной озвучкой до путешествия по миру, от обучения в престижных зарубежных университетах до карьерного роста. Онлайн курсы английского в Englishdom делают процесс обучения легким и доступным.  Платформа EnglishDom предлагает онлайн курсы для разных уровней изучения – от начального до высокого. Основное преимущество […]

  Область применения и особенности шариковых подшипников

  Шариковый подшипник предназначен для восприятия нагрузок и обеспечения вращения валов машин и механизмов относительно неподвижных осей с минимальным трением. Конструктивно состоит из наружного и внутреннего кольца, между которыми расположен ряд шариков, вращающихся по дорожкам качения этих колец. Благодаря этому нагрузка распределяется равномерно. Прежде чем купить подшипники, нужно узнать об особенностях представленных деталей. Область использования подобных конструкций […]

  Каші Гербер: якісний прикорм для дитини

  Перший прикорм повинен наповнювати організм корисними речовинами та вітамінами, але в строго відміряних дозах – перевищення певного показника також небезпечне. Дитина має бути ситою і отримувати задоволення від нової їжі, тому на допомогу батькам приходять спеціальні дитячі каші. Як підібрати дитячу кашу Вибір товарів на ринку просто величезний, тому при виборі враховують вікову категорію та […]

  Каши Гербер: качественный прикорм для ребенка

  Первый прикорм должен наполнять организм полезными веществами и витаминами, но в строго отмеренных дозах — превышение определенного показателя также опасно. Ребенок должен быть сытым и получать удовольствие от новой пищи, поэтому на помощь родителям приходят специальные детские каши. Как подобрать детскую кашу Выбор товаров на рынке просто огромный, потому при выборе учитывают возрастную категорию и […]