Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Одеська ОВА відзвітувала про економію понад 370 мільйонів від скасування тендерів

  Одеська обласна державна (військова) адміністрація відзвітувала про економію у 370,5 мільйонів гривень від скасування тендерів в регіоні, які вважали недоречними під час війни.

  За даними ОВА, йдеться майже про 50 закупівель в усіх семи районах області.

  Найбільше в Одеському районі — 18 закупівель.

  Найдорожчими у переліку в Одеському раойні є:

  • Капітальний ремонт асфальтобетонного покриття дороги по вулиці Центральній від села Кошари у напрямку села Любопіль — 58 мільйонів 21,8 тисячі гривень. Закупівлю провели в форматі відкритих торгів з особливостями й конкурентів в товариства з обмеженою відповідальністю «Юг Строй Компані» не було.
  • Утеплення фасаду та внутрішні роботи у будівлі літера «О» Національного університету «Одеська політехніка — 31 мільйон 916 тисяч 560 гривень. Аукціон відбувся 20 листопада 2023 року у форматі відкритих торгів з особливостями.

  Утім попри те, що часто у таких закупівлях один учасник, цього разу відбувся повноцінний аукціон. Участь у ньому взяли три компанії: товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна фірма «Олександр», товариство з обмеженою відповідальністю «СК «Градо-строй» та товариство з обмеженою відповідальністю «Проектно-будівельна компанія «Укрінвестбуд».

  Переможцем обрали ТОВ «Виробничо-будівельна фірма «Олександр».

  • Капітальний ремонт Надлиманської школи — 84 мільйонів 761,6 тисячі гривень. Також планувалася закупівля у форматі відкритих торгів з особливостями.

  Утім перше місце за вартістю закупівлі посідає реконструкція дитячого садка в селищі Раухівка Березівського району Одеської області. Цей аукціон втретє оголосили у січні 2024 року з очікуваною вартістю закупівлі в 147 мільйонів 524,8 тисячі гривень. Скасували закупівлю офіційно тому, що скоротилися видатки на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг.

  У коментарі до цього зазначається, що головним розпорядником бюджетних коштів із зазначеного питання є Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, а затвердження плану бюджетних призначень очікується найближчим часом. Станом на сьогодні проєкт нормативного акту про розподіл бюджетних асигнувань перебуває в стадії затвердження, тому на даний час є необхідність припинити зазначену процедуру закупівлі.

  Попередні два рази цю закупівлю скасовували через відсутність охочих брати в ній участь.

  Добавить комментарий

  Курсы английского языка онлайн: развивайте навыки с EnglishDom!

  Свободное владение английским языком открывает перед вами массу перспектив: от просмотра фильмов с оригинальной озвучкой до путешествия по миру, от обучения в престижных зарубежных университетах до карьерного роста. Онлайн курсы английского в Englishdom делают процесс обучения легким и доступным.  Платформа EnglishDom предлагает онлайн курсы для разных уровней изучения – от начального до высокого. Основное преимущество […]

  Область применения и особенности шариковых подшипников

  Шариковый подшипник предназначен для восприятия нагрузок и обеспечения вращения валов машин и механизмов относительно неподвижных осей с минимальным трением. Конструктивно состоит из наружного и внутреннего кольца, между которыми расположен ряд шариков, вращающихся по дорожкам качения этих колец. Благодаря этому нагрузка распределяется равномерно. Прежде чем купить подшипники, нужно узнать об особенностях представленных деталей. Область использования подобных конструкций […]

  Каші Гербер: якісний прикорм для дитини

  Перший прикорм повинен наповнювати організм корисними речовинами та вітамінами, але в строго відміряних дозах – перевищення певного показника також небезпечне. Дитина має бути ситою і отримувати задоволення від нової їжі, тому на допомогу батькам приходять спеціальні дитячі каші. Як підібрати дитячу кашу Вибір товарів на ринку просто величезний, тому при виборі враховують вікову категорію та […]

  Каши Гербер: качественный прикорм для ребенка

  Первый прикорм должен наполнять организм полезными веществами и витаминами, но в строго отмеренных дозах — превышение определенного показателя также опасно. Ребенок должен быть сытым и получать удовольствие от новой пищи, поэтому на помощь родителям приходят специальные детские каши. Как подобрать детскую кашу Выбор товаров на рынке просто огромный, потому при выборе учитывают возрастную категорию и […]