Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Фігуристи з одеської «Крижинки» отримали 4 золоті медалі на турнірі у Румунії

   

  Юні одесити завоювали 10 медалей, з яких 4 золоті. При цьому найсильніший одеський фігурист Вадим Новіков став переможцем міжнародного турніру у змаганнях серед юніорів, встановивши свій особистий рекорд за сумою.

  Про це повідомили у відділенні НОК України у Одеській області.

  Вихованці одеської СДЮШОР «Крижинка» вдало виступили на міжнародному турнірі «Bellu Memorial» з фігурного катання, який відбувся в передмісті Бухаресту Отопені. Учасники змагалися у всіх вікових категоріях – від «дітей» до «дорослих».

  Для Вадима Новікова (тренерка – Ірина Кланцат) ця перемога стала третьою на міжнародних турнірах у нинішньому сезоні. Восени він виграв також «Skate Celje-2022» (15-20 листопада, 161,49) та «Tirnavia Ice CUP» (28-30 жовтня, 173,22).

  Одеські фігуристи з «Крижинки» отримали 4 золоті медалі на турнірі у Румунії (фото)

  У змаганнях юніорок учасниця нещодавнього зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю Анастасія Васильченко (тренерка – Ірина Кланцат) стала 8-ю.

  Крім того, 9 медалей (3-4-2) одеські фігуристи завоювали у змаганнях категорії «Interclub» (діти, юнаки).

  Одеські фігуристи з «Крижинки» отримали 4 золоті медалі на турнірі у Румунії (фото)

  У змаганнях серед юніорів Вадим Новіков став першим і в короткій, і в довільній програмах, отримавши відповідно 56,65 і 116,93 відповідно. У підсумку – 173,58, що є його особистим рекордом (кращий результат на міжнародних змаганнях). Його перевага над срібним призером – іспанцем Ектором Гонсалесом – склала 33,11 бали.

  Одеські фігуристи з «Крижинки» отримали 4 золоті медалі на турнірі у Румунії (фото)

  В довільній програмі одеський фігурист встановив свій особистий рекорд. Найвищими оцінками в його програмі був оцінені потрійні лутц і рітбергер, а також каскади – потрійний лутц+подвійний аксель+подвійний тулуп, потрійний фліп+подвійний тулуп і потрійний фліп+потрійний тулуп (з помилкою).

  У змаганнях юніорок підсумковий результат Анастасії Васильченко склалася із 9-го місця в короткій програмі і 7-го – в довільній (118,36=40,23+78,13).

  У змаганнях «Interclub» в наймолодшій категорії серед юнаків (2015-2016) п’єдестал став повністю одеським: Марк Попович (тренери – Олена Ясницька, Аліна Солдатова), Яків Коваленко (тренерка – Анастасія Неткачова) і Марк Тихонов (тренер – Альона Федюніна).

  В цій же категорії серед дівчат перемогла Мілана Попкова (30,99).

  Одеські фігуристи з «Крижинки» отримали 4 золоті медалі на турнірі у Румунії (фото)

  Також чемпіоном став Олексій Найденко (2009 р.н і мол.; 34,45). Срібні медалі завоювали Павло Думбров (2012-2014; 24,68), Анна Мотовільник (2011 і мол.; 38,73; у всіх трьох тренерка – Алла Бекназарова) і Владислав Віхорев (15 років і мол.; 34,44), бронзу – Софія Останіна (15 років і мол.; 36,45; Світлана Каташинська).

  Источник: Новости Одессы

  Добавить комментарий

  Поживні речовини після тренування — що варто знати про них?

  У сучасному світі тренувань та фітнесу багато людей використовують післятренувальні поживні речовини, щоб підвищити свою продуктивність та ефективність під час тренувань. Ці спеціально розроблені харчові добавки забезпечують організм необхідними поживними речовинами в оптимальних пропорціях для підтримки відновлення, збільшення сили та витривалості, а також допомагають досягти поставлених тренувальних цілей. У цій статті ми надамо деяку важливу […]

  Завернутые в стиль: правильный выбор обоев для каждой комнаты

  При создании уютного и стильного интерьера одним из самых популярных решений являются обои. Они могут трансформировать пространство, придавая ему индивидуальность и характер. Однако, чтобы создать гармоничный дизайн, необходимо учитывать особенности каждой комнаты. Давайте рассмотрим, как выбрать подходящие обои для спальни, детской, гостиной и кабинета. Спальня: уют и спокойствие Спальня – это место отдыха, поэтому выбор […]

  Как должны быть настроены боковые зеркала?

  Большинство собственников не знают как правильно настроить зеркала в машине, действуя интуитивно: хорошо видно, значит регулировать больше не нужно. Это хороший вариант, но правильно — еще удобнее и безопаснее. Рассматривая зеркала интернет-магазина https://welldoneparts.com.ua/ru/avtozapchasti—kuzov—zerkalo/, можно прийти к выводу, что современные модели бывают нескольких типов с учетом регулировки: электрические, механические и полностью автоматизированные. Но как правильно настроить зеркала […]

  Трос ручника: Ключевые аспекты выбора и критерии качества

  Трос ручника – невидимый, но важный элемент автомобиля, чью роль в обеспечении безопасности водителя и пассажиров трудно переоценить. В этой статье мы рассмотрим, как правильно выбрать трос ручника и какие критерии качества следует учесть при покупке детали.  Прочность, гибкость, управляемость  Одним из первых и наиболее важных критериев выбора является материал, из которого изготовлен трос ручника. […]