Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Фігуристи з одеської «Крижинки» отримали 4 золоті медалі на турнірі у Румунії

   

  Юні одесити завоювали 10 медалей, з яких 4 золоті. При цьому найсильніший одеський фігурист Вадим Новіков став переможцем міжнародного турніру у змаганнях серед юніорів, встановивши свій особистий рекорд за сумою.

  Про це повідомили у відділенні НОК України у Одеській області.

  Вихованці одеської СДЮШОР «Крижинка» вдало виступили на міжнародному турнірі «Bellu Memorial» з фігурного катання, який відбувся в передмісті Бухаресту Отопені. Учасники змагалися у всіх вікових категоріях – від «дітей» до «дорослих».

  Для Вадима Новікова (тренерка – Ірина Кланцат) ця перемога стала третьою на міжнародних турнірах у нинішньому сезоні. Восени він виграв також «Skate Celje-2022» (15-20 листопада, 161,49) та «Tirnavia Ice CUP» (28-30 жовтня, 173,22).

  Одеські фігуристи з «Крижинки» отримали 4 золоті медалі на турнірі у Румунії (фото)

  У змаганнях юніорок учасниця нещодавнього зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю Анастасія Васильченко (тренерка – Ірина Кланцат) стала 8-ю.

  Крім того, 9 медалей (3-4-2) одеські фігуристи завоювали у змаганнях категорії «Interclub» (діти, юнаки).

  Одеські фігуристи з «Крижинки» отримали 4 золоті медалі на турнірі у Румунії (фото)

  У змаганнях серед юніорів Вадим Новіков став першим і в короткій, і в довільній програмах, отримавши відповідно 56,65 і 116,93 відповідно. У підсумку – 173,58, що є його особистим рекордом (кращий результат на міжнародних змаганнях). Його перевага над срібним призером – іспанцем Ектором Гонсалесом – склала 33,11 бали.

  Одеські фігуристи з «Крижинки» отримали 4 золоті медалі на турнірі у Румунії (фото)

  В довільній програмі одеський фігурист встановив свій особистий рекорд. Найвищими оцінками в його програмі був оцінені потрійні лутц і рітбергер, а також каскади – потрійний лутц+подвійний аксель+подвійний тулуп, потрійний фліп+подвійний тулуп і потрійний фліп+потрійний тулуп (з помилкою).

  У змаганнях юніорок підсумковий результат Анастасії Васильченко склалася із 9-го місця в короткій програмі і 7-го – в довільній (118,36=40,23+78,13).

  У змаганнях «Interclub» в наймолодшій категорії серед юнаків (2015-2016) п’єдестал став повністю одеським: Марк Попович (тренери – Олена Ясницька, Аліна Солдатова), Яків Коваленко (тренерка – Анастасія Неткачова) і Марк Тихонов (тренер – Альона Федюніна).

  В цій же категорії серед дівчат перемогла Мілана Попкова (30,99).

  Одеські фігуристи з «Крижинки» отримали 4 золоті медалі на турнірі у Румунії (фото)

  Також чемпіоном став Олексій Найденко (2009 р.н і мол.; 34,45). Срібні медалі завоювали Павло Думбров (2012-2014; 24,68), Анна Мотовільник (2011 і мол.; 38,73; у всіх трьох тренерка – Алла Бекназарова) і Владислав Віхорев (15 років і мол.; 34,44), бронзу – Софія Останіна (15 років і мол.; 36,45; Світлана Каташинська).

  vitalnasil.com.ua — все про здорове харчування та дієтичні добавки

  Добавить комментарий

  Бюджетные шины Rovelo – технологии и качество по выгодной цене

  Происхождение бренда Rovelo тесно связано с его материнской компанией, Sailun Co., основанной в 2002 году. За прошедшие годы компания превратилась из местного производителя в глобальную торговую марку с расширенными операциями по всему миру. Сегодня бренд управляет исследовательскими центрами, расположенными в Европе, Китае, Вьетнаме и Северной Америке, они обеспечивают адаптацию продукции к различным рыночным условиям и […]

  Картины Карпачова от Strateg – как работает суггестивно-проективная арттерапия?

  Стресс, тревога и эмоциональная перегрузка стали нашими постоянными спутниками. От этого страдают и наши дети, которые не всегда могут словами объяснить свое внутреннее состояние. В таких случаях на помощь приходит суггестивно-проективная арттерапия, сочетающая в себе элементы искусства, психотерапии и суггестии.  Что такое суггестивно-проективная арттерапия? Суггестивно-проективная арттерапия – это метод психотерапии, основанный на использовании искусства для […]

  Тонирование фар пленкой: преимущества и недостатки

  Оклейка фар пленкой становится все популярнее среди владельцев авто. Рассказываем, зачем она нужна, а также какие есть плюсы и минусы  у процедуры, чтобы вам было легче принять решение касательно тюнинга авто.  Тонирование фар пленкой из полиуретана обеспечивает защиту оптики от механических повреждений, таких как сколы и царапины, и воздействия ультрафиолета. Однако, в отличие от прозрачной […]

  ТОП 10 лучших электромобилей для покупки в 2024

  Электрокары завоевывают все больше сторонников. Экологические соображения, а также все более жесткие нормы выбросов могут подтолкнуть людей к их покупке. Однако определить лучший электромобиль в 2024 году может быть непросто, ведь каждый из них по-своему хорош. В этом списке все автомобили заслуживают внимания, а купить авто из списка или другие качественные электромобили https://atl.ua/autosale/elektromobili рекомендуем в ATL. Рейтинг электромобилей 2024 […]