Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Організаторів схеми переправлення псевдоінвалідів за кордон затримали в Одесі

  В Одесі затримані чоловік та жінка, які за майже 11 тисяч доларів робили ухилянтів «інвалідами» та перевозили за кордон до Молдови.

  Про це повідомляє Головне управління нацполіції в Одеській області.

  Правоохоронці встановили, що місцеві чоловік та жінка пропонували «клієнтам» – ухилянтам виготовити довідку про інвалідність, на підставі якої вони могли безперешкодно перетнути кордон, та вже разом з «інвалідом» на автомобілі виїжджали до Молдови. Так званий «білий квиток» та трансфер «клієнту» коштував 11 тисяч доларів.

   

  «Білий квиток» до Молдови за 11 тисяч доларів: в Одесі затримали організаторів схеми переправлення псевдоінвалідів за кордон (фото, відео)

   

  З усіма ухилянтами проводився інструктаж. Вони надавали необхідні дані для виготовлення довідок та сплачували 700 доларів завдатку, безпосередньо перед перетином ще частину коштів, а решту – після успішного трансферу.

  Поліцейські встановили точну дату та час спроби вивозу ухилянта за кордон та затримали зловмисників одночасно в Одесі. Під час отримання частини від визначеної суми – 5 800 доларів затримали жінку. Решту «клієнт» мав сплатити їм після перетину кордону.

  «Білий квиток» до Молдови за 11 тисяч доларів: в Одесі затримали організаторів схеми переправлення псевдоінвалідів за кордон (фото, відео)

  «Білий квиток» до Молдови за 11 тисяч доларів: в Одесі затримали організаторів схеми переправлення псевдоінвалідів за кордон (фото, відео)

  «Білий квиток» до Молдови за 11 тисяч доларів: в Одесі затримали організаторів схеми переправлення псевдоінвалідів за кордон (фото, відео)

  На підставі зібраних доказів фігурантам повідомлено про підозру про підозру за ч. 3 ст. 332 КК України, тобто незаконне переправлення осіб через державний кордон України.

  Жінці суд вже обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення півтора мільйони гривень.

  Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу її спільникові.

  Також в межах кримінального провадження поліцейські встановлюють повне коло причетних до злочину осіб та кількість громадян, які вже встигли скористатися послугами зловмисників.

  За скоєне підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

  Слідство триває.

  Источник: Новости Одессы

  Добавить комментарий

  Для чего предназначена ручная ленточная пила для разделки туш?

  В процессе убоя КРС и свиней и последующей обработки сырья часто возникает необходимость разделения туш на полутуши или разрезания больших кусков мяса, в том числе с костями либо замороженного, на более мелкие. Для таких операций предназначена пила для распиловки туш, цена на которую приведена в каталоге компании Розфуд. Этот эргономичный инструмент с мощным электромотором и высокой производительностью […]

  Моторное масло 0W20: незаменимый элемент для вашего автомобиля

  Моторное масло 0W20 – это не просто жидкость, а важный компонент, обеспечивающий стабильную работу двигателя. Это масло для двигателя обладает уникальной вязкостью, что делает его особенно подходящим для использования в холодных климатических условиях. Оно обеспечивает легкий запуск двигателя при низких температурах, снижает трение и износ деталей, а также способствует более эффективному расходу топлива. Моторное масло […]

  Как на вкус виски Chivas Regal и что может испортить впечатление от дегустации напитка

  Шотландский виски Chivas Regal уверенно завоевал популярность далеко за пределами Европы. Алкогольный напиток ассоциируется с королевской изысканностью и большим удовольствием. Купанный виски в первые годы истории бренда готовили для подачи королеве Виктории братья Чиваса. В США такое спиртное стало популярным после Второй мировой войны. Среди ценителей Chivas Regal — Фрэнк Синатра и Дин Мартин. Сегодня […]

  Як смакує віскі Chivas Regal і що може зіпсувати враження від дегустації напою

  Шотландський віскі Chivas Regal впевнено завоював популярність далеко поза межами Європи. Алкогольний напій асоціюється з королівською вишуканістю та неабияким задоволенням. Купажований віскі в перші роки історії бренду готували для подавання королеві Вікторії брати Чівас. У США таке спиртне стало популярним після Другої світової війни. Серед поціновувачів Chivas Regal — Френк Сінатра та Дін Мартін. Сьогодні […]