Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  День відкритих дверей провів Північний центр професійної освіти Одещини

  Центр об’єднав три професійні заклади у Саврані, Балті та Кодимі

  25 травня з ініціативи начальника Подільської районної державної адміністрації Михайла Лазаренка у селищі Саврань відбулась яскрава та видовищна подія – День відкритих дверей в Північному центрі професійної освіти.

  Про це повідомила Подільська райдержадміністрація

  Зазначається, що Центр об’єднаний із трьох професійних закладів Саврані, Балти, Кодими,  є багатопрофільним, має потужну матеріально-технічну базу для здобуття та освоєння 18 професій за різним спрямуванням.

  Нині у Північному центрі професійної освіти навчається понад 900 учнів за державним (регіональним) замовленням та за контрактною формою.

  У навчальному закладі створені усі необхідні умови для якісного навчання та проживання молоді.

  «Нам приємно презентувати наш найкращий заклад професійної освіти, наші здобутки, матеріально-технічну базу, наших викладачів. Ми цінуємо і любимо своїх студентів. Разом з директором закладу створюємо в Центрі атмосферу доброзичливості, взаємоповаги і підтримки», — зазначив на заході глава району.

  Програма відкритих дверей була ретельно продумана та добре підготовлена.

  Відвідувачі мали змогу ознайомитися з навчальним закладом, навчальними кабінетами загальноосвітніх дисциплін – кабінети географії, іноземної мови, комп’ютерний клас, кабінет психолога, методичний кабінет із переглядом відео-подорожі по професіям Північного центру професійної освіти.

  Також відвідувачам була представлена Презентація участі навчального закладу в житті громади та популяризація туристичної концепції «Чотири сезони».

  Всі охочі взяли участь у флешмобі малярного мистецтва орнаменту вишивки «Україна» та виконанні пісні «Червона калина», зробили загальне фото біля карти «Україно моя вишивана».

  Гості також відвідали кафе — елемент навчально-практичного Центру громадського харчування навчального закладу, переглянули Майстер-клас з сервірування столу та випікання піци, якою потім і пригощали відвідувачів.

  Крім того, було представлено сучасну міні-пекарню, що оснащена пекарськими шафами, тістомісами, міксерами тощо. Роботу пекарні можна відчути, як тільки ступаєш на територію навчального закладу – аромат свіжої випічки, здоби розходиться подвір’ям і манить зайти та скуштувати смаколики.

  В ході Дня відкритих дверей, учасників було ознайомлено з роботою навчально практичного центру деревообробних технологій, проведено Майстер-клас по виготовленню на ЧПУ-станку виробів.

  Слід зазначити, що колектив та учні центру з перших днів війни готували для захисників України м’ясні та рибні консерви, зварювали буржуйки, долучилися до збору коштів на придбання автомобіля тощо, що продовжують робити і тепер.

  Територія закладу – це маленька туристична локація з лавандовим полем, штучною водоймою з фонтаном.

  Вам може бути зацікавим:

  Голова РДА з Одещини зустрівся з підприємцями і фермерами та говорив про підтримку ЗСУ

   

  Микола Заєць, редактор стрічки новин

  Північний центр професійної освіти Одещини провів день відкритих дверей

  Источник: Пульс Одещини

  Добавить комментарий

  Для чего предназначена ручная ленточная пила для разделки туш?

  В процессе убоя КРС и свиней и последующей обработки сырья часто возникает необходимость разделения туш на полутуши или разрезания больших кусков мяса, в том числе с костями либо замороженного, на более мелкие. Для таких операций предназначена пила для распиловки туш, цена на которую приведена в каталоге компании Розфуд. Этот эргономичный инструмент с мощным электромотором и высокой производительностью […]

  Моторное масло 0W20: незаменимый элемент для вашего автомобиля

  Моторное масло 0W20 – это не просто жидкость, а важный компонент, обеспечивающий стабильную работу двигателя. Это масло для двигателя обладает уникальной вязкостью, что делает его особенно подходящим для использования в холодных климатических условиях. Оно обеспечивает легкий запуск двигателя при низких температурах, снижает трение и износ деталей, а также способствует более эффективному расходу топлива. Моторное масло […]

  Как на вкус виски Chivas Regal и что может испортить впечатление от дегустации напитка

  Шотландский виски Chivas Regal уверенно завоевал популярность далеко за пределами Европы. Алкогольный напиток ассоциируется с королевской изысканностью и большим удовольствием. Купанный виски в первые годы истории бренда готовили для подачи королеве Виктории братья Чиваса. В США такое спиртное стало популярным после Второй мировой войны. Среди ценителей Chivas Regal — Фрэнк Синатра и Дин Мартин. Сегодня […]

  Як смакує віскі Chivas Regal і що може зіпсувати враження від дегустації напою

  Шотландський віскі Chivas Regal впевнено завоював популярність далеко поза межами Європи. Алкогольний напій асоціюється з королівською вишуканістю та неабияким задоволенням. Купажований віскі в перші роки історії бренду готували для подавання королеві Вікторії брати Чівас. У США таке спиртне стало популярним після Другої світової війни. Серед поціновувачів Chivas Regal — Френк Сінатра та Дін Мартін. Сьогодні […]