Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  По Одесі прокотилася хвиля підпалів авто ТЦК

  У регіональному управлінні Сил ТрО «Південь» відреагували на масові підпали автомобілів військових в Одесі.

  Заява з’явилася на офіційній сторінці управління у соцмережах.

  Військові наголосили, з метою дестабілізації ситуації в Україні та посилення панічних настроїв, російські спецслужби останнім часом зосередили свої зусилля на вербуванні українців, пропонуючи їм гроші за підпал автомобілів українських військових, волонтерів та звичайних громадян. Такі випадки вже неодноразово траплялися в Одесі. Правоохоронці затримали кілька злочинців, які зазнають суворої кримінальної відповідальності.

   

  За версією ОК «Південь», для досягнення своєї мети ворог частіше за все намагається залучити осіб з кримінального середовища, підлітків з неблагонадійних родин та інших осіб, які хочуть отримати легкі гроші. Втім, деякі навіть не усвідомлюють, що своїми діями сприяють терористичній діяльності росії і скоюють важкі злочини. Куратори з фсб переконують, що відповідальність за їхні дії буде суто формальною.

  Військові зазначили, що умисне знищення або пошкодження чужого майна, що вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом, або заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах карається позбавленням волі на строк від трьох до десяти років.

  Також там нагадали, як діяти, якщо  поступила пропозиція про підпал — слід негайно повідомити правоохоронців.

  «Знайте, ворог поруч і він підступний, росія має за мету посіяти хаос, паніку, зруйнувати наші міста та села! Сприяти ворогу – тяжкий злочин!», — йдеться у повідомленні.

  Минулого місяця Служба безпеки України та Національна поліція повідомили, що запобігли серії терактів в Одесі, затримавши в місті двох чоловіків, які працювали на федеральну службу безпеки російської федерації.

  Раніше в Одесі правоохоронці затримали підлітків, яких завербували для диверсій російські спецслужби. Тепер юнакам загрожує до 15 років тюрми.

  Через декілька днів в Одеської області поліцейські затримали підлітків, які за гроші підпалювали військовий транспорт ТЦК та СП.

  Добавить комментарий

  Приготування борщу – як прискорити процес та зробити страву смачною?

  Приготування борщу – справжнє таїнство української культури! Існує безліч рецептів коронної страви українців, а кожна господиня обов’язково має свої маленькі секретики, які роблять саме її борщ найсмачнішим! Наш секрет приготування борщу полягає у використанні вже готової буряково-томатної заправки, яка повинна бути завжди під рукою, щоб не витрачати час на її окреме приготування. Добавить комментарий

  Как правильно подготовить помещение для установки окрасочной камеры

  Правильная подготовка помещения для установки окрасочной камеры играет ключевую роль в обеспечении качества и безопасности покрасочных работ. Компания TWEKO, ведущий производитель покрасочных камер для автомобилей и другой техники, делится основными этапами подготовки помещения, которые помогут создать оптимальные условия для установки и эксплуатации оборудования. Выбор подходящего места Первым шагом в подготовке помещения для установки окрасочной камеры […]

  Шолом для мотоцикла та велосипеда – головний захист від травмування

  Голова – найвразливіша частина тіла людини. За деякими даними близько 70% важких травм під час аварії на мотоциклі припадають через пошкодження голови. З огляду на це, наявність шолома вже не виглядає як звичайна вимога з правил дорожнього руху, а як необхідність, що рятує життя людини. Але ж і шолом шолому різниться. Крім того, що вони […]

  Где купить акустику для автомобиля

  Каждый автолюбитель старается сделать так, чтобы музыка в автомобиле звучала приятно для слуха. Качественный звук в салоне важен владельцу машины, ведь он негласно увеличивает его статус. Некоторые считают, что для организации музыкальной системы главное — купить хорошую автомагнитолу. Устройство определяет возможности и уровень системы. Однако стоит уделить больше внимания выбору динамиков, ведь от них зависят […]