Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Родина Луценко з Одещини прихистила ще двох знедолених дітей

  На вихованні у Віктора і Ольги Луценків шестеро прийомних дітей

  Подружжя Луценків із смт Саврань, що на Одещині, дало притулок ще двом знедоленим дітям і скоро отримають статус «дитячого будинку сімейного типу».

  З 18 квітня, за результатами чергового засідання  районної комісії з питань захисту дитини, у них на вихованні вже є шестеро прийомних дітей.

  Перших позбавлених батьківського піклування дітей Віктор і Ольга Луценки взяли у свою родину десять років тому.

  «За ці роки громадськість і органи влади переконалася, що Луценки щиро вболівають за долю малят, біологічні батьки яких в судовому порядку були позбавлені батьківства, бо знехтували цими обов’язками, а умови життя дітей з ними були нестерпними», — зазначили в службі у справах дітей Подільської райдержадміністрації.

  Варто сказати, що комісія РДА крім влаштування двох дітей у прийомну сім’ю також розглянула питання про тимчасове влаштування дитини першого року життя до сім’ї патронатного вихователя Антоніни Лазаренко.

  В Подільській райдержадміністрації також зазначили, що основним завданням комісії з питань захисту дитини є сприяння забезпеченню реалізації прав маленьких громадян на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальних захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

  «Але на жаль, не всі батьки можуть забезпечити ці потреби. В такому випадку є інші форми сімейного виховання», — доповнили розповідь службовці державного органу.

  Микола Заєць, редактор стрічки новин

  Подружжя з Одещини дало притулок ще двом знедоленим дітям і отримає статус «дитячого будинку сімейного типу»

  Источник: Пульс Одещини

  Добавить комментарий

  Курсы английского языка онлайн: развивайте навыки с EnglishDom!

  Свободное владение английским языком открывает перед вами массу перспектив: от просмотра фильмов с оригинальной озвучкой до путешествия по миру, от обучения в престижных зарубежных университетах до карьерного роста. Онлайн курсы английского в Englishdom делают процесс обучения легким и доступным.  Платформа EnglishDom предлагает онлайн курсы для разных уровней изучения – от начального до высокого. Основное преимущество […]

  Область применения и особенности шариковых подшипников

  Шариковый подшипник предназначен для восприятия нагрузок и обеспечения вращения валов машин и механизмов относительно неподвижных осей с минимальным трением. Конструктивно состоит из наружного и внутреннего кольца, между которыми расположен ряд шариков, вращающихся по дорожкам качения этих колец. Благодаря этому нагрузка распределяется равномерно. Прежде чем купить подшипники, нужно узнать об особенностях представленных деталей. Область использования подобных конструкций […]

  Каші Гербер: якісний прикорм для дитини

  Перший прикорм повинен наповнювати організм корисними речовинами та вітамінами, але в строго відміряних дозах – перевищення певного показника також небезпечне. Дитина має бути ситою і отримувати задоволення від нової їжі, тому на допомогу батькам приходять спеціальні дитячі каші. Як підібрати дитячу кашу Вибір товарів на ринку просто величезний, тому при виборі враховують вікову категорію та […]

  Каши Гербер: качественный прикорм для ребенка

  Первый прикорм должен наполнять организм полезными веществами и витаминами, но в строго отмеренных дозах — превышение определенного показателя также опасно. Ребенок должен быть сытым и получать удовольствие от новой пищи, поэтому на помощь родителям приходят специальные детские каши. Как подобрать детскую кашу Выбор товаров на рынке просто огромный, потому при выборе учитывают возрастную категорию и […]