Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Звіт Одеської поліції: безпека на дорогах і ДТП з участю службовців

  Поліцейські Одещини розповідають про безпеку на дорогах і розслідують ДТП з участю своїх співробітників

  Згідно з повідомленням речників поліції Одеської області, тема безпеки громадян на автошляхах актуальна завжди, а нині й поготів, адже внаслідок збройної агресії російської федерації проти України багато доріг пошкоджено, чимало перевантажені в результаті порушення логістичних ланцюгів, крім того, погано освітлені через тотальну економію електроенергії. Тож і водії, і пішоходи повинні бути максимально уважними, сумлінними і толерантними.

  За минулий 2022 рік, зокрема, поліцейські зареєстрували на території Одеської області 9126 дорожньо-транспортних пригод, з яких 1157 – з постраждалими. В результаті цих аварій загинуло 137 людей, ще 1433 отримали травми різного ступеню тяжкості.

  Зазначається, щонНайчастіше водії допускають зіткнення транспортних засобів під час руху, таких зафіксовано 6210. Чимало наїздів було на транспортні засоби, що стояли, – 1007 та перешкоду – 1013. Наїздів на пішоходів скоєно 482, на велосипедистів – 79.

  За звітний період слідчі зареєстрували в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 586 кримінальних правопорушень за ознаками статей 286 – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, та 286-1 – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України.

  По розпочатих кримінальних провадженнях 196 особам слідчі повідомили про підозру. Загалом досудові розслідування 313 кримінальних правопорушень відповідної категорії поліцейські завершили і обвинувальні акти відносно порушників скерували до суду.

  Частими причинами аварій є перевищення водіями дозволеної швидкості, недотримання дистанції, порушення правил обгону, проїзду перехресть та пішохідних переходів, неуважність за кермом, керування транспортним засобом у стані сп’яніння, недотримання пішоходами правил перетину доріг.

  Раніше повідомлялося, що в місті Білгороді-Дністровському сталася аварія з участю працівника поліції.  Обставини ДТП з’ясовують представники головної інспекції ГУНП в Одеській області та управління внутрішньої безпеки.

  За результатами службового розслідування, скоріше за все, винні поліцейські будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності.

  За матеріалами відділу комунікації поліції Одещини

  Поліцейські Одещини розповідають про безпеку на дорогах і розслідують ДТП з участю своїх співробітників

  Источник: Пульс Одещини

  Добавить комментарий

  Для чего предназначена ручная ленточная пила для разделки туш?

  В процессе убоя КРС и свиней и последующей обработки сырья часто возникает необходимость разделения туш на полутуши или разрезания больших кусков мяса, в том числе с костями либо замороженного, на более мелкие. Для таких операций предназначена пила для распиловки туш, цена на которую приведена в каталоге компании Розфуд. Этот эргономичный инструмент с мощным электромотором и высокой производительностью […]

  Моторное масло 0W20: незаменимый элемент для вашего автомобиля

  Моторное масло 0W20 – это не просто жидкость, а важный компонент, обеспечивающий стабильную работу двигателя. Это масло для двигателя обладает уникальной вязкостью, что делает его особенно подходящим для использования в холодных климатических условиях. Оно обеспечивает легкий запуск двигателя при низких температурах, снижает трение и износ деталей, а также способствует более эффективному расходу топлива. Моторное масло […]

  Как на вкус виски Chivas Regal и что может испортить впечатление от дегустации напитка

  Шотландский виски Chivas Regal уверенно завоевал популярность далеко за пределами Европы. Алкогольный напиток ассоциируется с королевской изысканностью и большим удовольствием. Купанный виски в первые годы истории бренда готовили для подачи королеве Виктории братья Чиваса. В США такое спиртное стало популярным после Второй мировой войны. Среди ценителей Chivas Regal — Фрэнк Синатра и Дин Мартин. Сегодня […]

  Як смакує віскі Chivas Regal і що може зіпсувати враження від дегустації напою

  Шотландський віскі Chivas Regal впевнено завоював популярність далеко поза межами Європи. Алкогольний напій асоціюється з королівською вишуканістю та неабияким задоволенням. Купажований віскі в перші роки історії бренду готували для подавання королеві Вікторії брати Чівас. У США таке спиртне стало популярним після Другої світової війни. Серед поціновувачів Chivas Regal — Френк Сінатра та Дін Мартін. Сьогодні […]