Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Понад мільярда запропонували виділити на ремонти доріг Одеським депутатам

  У наступні роки в одеській мерії знову будуть вкладати гроші у Деволанівський узвіз та Хаджибейську дамбу.

  Про це йдеться в програмі будівництва і розвитку соціальної та інженерної інфраструктури міста Одеси на 2024-2025 роки, повідомляє «Центр публічних розслідувань».

  Цікаво, що в програмі не розписано, скільки піде на кожен пункт, а лише загальні показники.

  За два роки планується витратити 1 мільярд 254 мільйони: 628 мільйонів у 2024 та 626 мільйонів у 2025 роках. На збереження та розвиток інженерної інфраструктури та території м. Одеси з них витратять 324 мільйони. Все за кошти міської громади.

  В пріоритетах вказано: завершення першочергових протиаварійних робіт дамби Хаджибейського лиману, виконання капітального ремонту кріплень катакомб  в районі житлових будинків, завершення будівництва магістрального водоводу від вул. Багрицького до  Французького бульвару, а також капітального ремонту системи водовідведення узвозу Деволанівський.

  Зазначимо, що у 2023 році громадськість обурювалася тим, що місто витрачає кошти на ремонт узвозу, що можна відкласти на післявоєнний час.

  Раніше ЦПР зібрав десять найбільш одіозних проєктів Одещини за 2023 рік, реалізація яких ані трохи не наближає перемогу.

  Що стосується ремонту магістрального водоводу, то у 2023 році майже 400 мільйонів отримали дві компанії, що виграли тендери на роботи ТОВ «РДС» (Ростдорстрой) та ТОВ «Автомагістраль Південь». До речі, ремонтом Деволанівського узвозу також займався «Ростдорстрой».

  Власником одеського ТОВ «Ростдорстрой» є угорське товариство «Юттема», бенефіціари якого – одесити Євген Коновалов і Юрій Шумахер. Останній – депутат Одеської міськради з фракції «Довіряй ділам». Головою партії є міський голова Одеси Геннадій Труханов.

  Крім того, в рамках програми вказані такі напрямки: збереження та розвиток соціальної інфраструктури та оновлення об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Одеси та сприяння забезпеченості громадян житлом у м. Одесі.

  Задля створення умов щодо забезпечення житлом громадян, у тому числі розширення фондів житла тимчасового проживання для ВПО та для відселення громадян у випадку руйнування житла, продовжуватимуть будівництво багатоповерхового житлового будинку на 118 квартир в Пересипському районі, яке було розпочато у попередні роки.  За наявності субвенцій з держбюджету буде проводитись закупівля до комунальної власності житла для тимчасового проживання ВПО.

  Добавить комментарий

  Для чего предназначена ручная ленточная пила для разделки туш?

  В процессе убоя КРС и свиней и последующей обработки сырья часто возникает необходимость разделения туш на полутуши или разрезания больших кусков мяса, в том числе с костями либо замороженного, на более мелкие. Для таких операций предназначена пила для распиловки туш, цена на которую приведена в каталоге компании Розфуд. Этот эргономичный инструмент с мощным электромотором и высокой производительностью […]

  Моторное масло 0W20: незаменимый элемент для вашего автомобиля

  Моторное масло 0W20 – это не просто жидкость, а важный компонент, обеспечивающий стабильную работу двигателя. Это масло для двигателя обладает уникальной вязкостью, что делает его особенно подходящим для использования в холодных климатических условиях. Оно обеспечивает легкий запуск двигателя при низких температурах, снижает трение и износ деталей, а также способствует более эффективному расходу топлива. Моторное масло […]

  Как на вкус виски Chivas Regal и что может испортить впечатление от дегустации напитка

  Шотландский виски Chivas Regal уверенно завоевал популярность далеко за пределами Европы. Алкогольный напиток ассоциируется с королевской изысканностью и большим удовольствием. Купанный виски в первые годы истории бренда готовили для подачи королеве Виктории братья Чиваса. В США такое спиртное стало популярным после Второй мировой войны. Среди ценителей Chivas Regal — Фрэнк Синатра и Дин Мартин. Сегодня […]

  Як смакує віскі Chivas Regal і що може зіпсувати враження від дегустації напою

  Шотландський віскі Chivas Regal впевнено завоював популярність далеко поза межами Європи. Алкогольний напій асоціюється з королівською вишуканістю та неабияким задоволенням. Купажований віскі в перші роки історії бренду готували для подавання королеві Вікторії брати Чівас. У США таке спиртне стало популярним після Другої світової війни. Серед поціновувачів Chivas Regal — Френк Сінатра та Дін Мартін. Сьогодні […]