Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Премієй «Dіvа-Надія» відзначили жінок у Теплицькій громаді

  Яскрава церемонія нагородження жінок територіальної громади щорічною премією «Diva – Надія» відбулася в Теплицькому будинку культури минулого тижня. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Теплицьку сільську раду.

  Премія «Diva – Надія» – це визнання значущості жінки в усіх сферах сучасного українського суспільства.

  Відзначати жінок, що дійсно творять життя, змінюють світ навколо себе та окриляють інших своїм прикладом, стало у громаді доброю традицією.

  Ініціатором та спонсором проведення щорічного заходу є Теплицька сільська рада, організатором – відділ культури Теплицької сільської ради.

  Урочисте відкриття церемонії нагородження було дуже яскравим та ефектним: звуки фанфар, світлове шоу з використанням новопридбаної світлової апаратури та гарне пано на задньому плані сцени з масштабним зображенням заходу – статуетки у вигляді силуету жінки.

  Найактивніші жінки громади, яких визначено у 10 номінаціях, отримали статуетки та цінні подарунки за вагомий внесок в соціальне, політичне, культурне та духовне життя громади.

  Так, в номінації «Від гармонії в сім’ї до гармонії у світі» переможницею стала багатодітна мати Інна Мунтян з Мирнопілля. У травні 2015 року Указом Президента України жінці присвоєно почесне звання «Мати – героїня».

  В номінації «Віддана обраній професії» перемогла жителька села Теплиця Федора Давидкіна, яка працює завідувачкою сектору земельних відносин відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та земельних відносин  Теплицької сільської ради. Справою свого життя вона обрала роботу на рідній землі.

  В номінації «Успішна бізнес-леді» перемогла Наталія Гєнова з села Веселий Кут. Ця жінка – приватний підприємець. Працюючи продавцем, вона зрозуміла, що це саме та галузь, яка їй до душі.

  В номінації «Знакова постать» переможницею визнано Тетяну Оліферчук, яка проживає у селі Мирнопілля та обіймає посаду заступника директора з навчально-виховної роботи Мирнопільського ліцею з початковою школою та гімназією. Вона – вчитель вищої категорії, має педагогічне звання «Старший вчитель». Вчитель навчальних класів. Ії педагогічне кредо «Людина в цьому світі повинна навчатися, творити, пізнавати, мріяти, любити». Жінка, будучи творчою людиною, багато років була учасницею народного вокального ансамблю «Вишиванка», а її роботи з в’язання, вишивки завжди прикрашають  виставки з декоративно-ужиткового мистецтва.

  В номінації «Заради життя» перемогла Тетяна Міталі з села Садове, медична сімейна сестра Садовського фельдшерсько-акушерського пункту. Понад п’ятнадцять років жінка працювала фельдшером, а останні чотири роки  працює сімейною медичною сестрою. У Теплицькій сільській раді зазначили, що вона належить до тих людей, які за покликом душі і щирого серця обрали своєю професію служіння людям.

  В номінації  «Господиня свого краю» перемогла Галина Гордейчук, бригадир свинотоварної ферми ТОВ «Агрофірма «Дністровська». Вона працівник ферми з 28-річним досвідом, має високий рівень професійних навичок, включаючи глибоке розуміння потреб та вимог різних порід свиней. Вміло проводить годівлю, догляд та медичне обслуговування тварин, що сприяє забезпеченню оптимальних умов для їх здоров’я і розвитку. Жінка відповідальна, ініціативна та наполеглива.

  В номінації «Джерело духовності, свята та краси» стала завідувачка Мирнопільської бібліотеки Клавдія Байрактар, яка віддала улюбленій справі більш як сорок років та вважає свою роботу покликанням душі.  Яскрава, доброзичлива, всебічно обізнана та творча людина. Вся її діяльність спрямована  на людину, на розкриття її духовних і творчих сил. Вона шанує своїх користувачів та вміє для них організувати справжнє свято.

  В номінації «Чарівні та сильні» перемогла Анастасія Рубаха з села Теплиця.

  «Вона – учениця 8 класу Теплицького ліцею з початковою школою та гімназією. Зовні тендітна, маленька, але має  зворотнопропорційну силу. Шість років займається у спортивній секції змішаних бойових мистецтв. Має високий рівень володіння грепплінгом та панкратіоном. Здатна адаптуватися до стилю суперника під час поєдинків, швидко читає гру. Мотивується бажанням стати кращою та завоювати славу для своєї країни. Чемпіонка Одеської області 2022 року, лауреат Першого ступеню 2023 року у Кубку Бессарабії з пляжної боротьби. Має 11 золотих, 16 срібних та 5 бронзових медалей», — розповіли про переможницю у сільській раді.

  В номінації «Ті, що вражають» перемогу отримала Майя Вєлєва з села Веселий Кут. Діяльність жінки направлена на створення жіночої краси, оскільки близько 10 років вона працює у сфері манікюру. Володіє всіма техніками манікюру та створила затишну та комфортну атмосферу для клієнтів.

  В  номінації «Жінка – лідер» переможницею визначено Ірину Євдокімову з села Мирнопілля. Вона – художній керівник  Мирнопільського будинку культури.

  «Ця жінка є прикладом невичерпної енергії, доброчинності та милосердя. Завдяки  їй бійці на передовій не почувають себе покинутими: домашня їжа, одяг, ліки, святковий стіл, ялинка, подарунки під Новий рік та Великдень –  це лише кілька штрихів з усього спектру допомоги. Головне – постійне спілкування із захисниками нашої Вітчизни. Ірина активний учасник акції «Здай кров – врятуй життя», — зазначили у сільраді.

  Переможниць премії «Diva – Надія» та гостей заходу вітали творчі колективи Теплицького будинку культури, які подарували усім присутнім танцювальні номери, пісні, а з ними добру атмосферу та чудовий настрій.

  Добавить комментарий

  Бюджетные шины Rovelo – технологии и качество по выгодной цене

  Происхождение бренда Rovelo тесно связано с его материнской компанией, Sailun Co., основанной в 2002 году. За прошедшие годы компания превратилась из местного производителя в глобальную торговую марку с расширенными операциями по всему миру. Сегодня бренд управляет исследовательскими центрами, расположенными в Европе, Китае, Вьетнаме и Северной Америке, они обеспечивают адаптацию продукции к различным рыночным условиям и […]

  Картины Карпачова от Strateg – как работает суггестивно-проективная арттерапия?

  Стресс, тревога и эмоциональная перегрузка стали нашими постоянными спутниками. От этого страдают и наши дети, которые не всегда могут словами объяснить свое внутреннее состояние. В таких случаях на помощь приходит суггестивно-проективная арттерапия, сочетающая в себе элементы искусства, психотерапии и суггестии.  Что такое суггестивно-проективная арттерапия? Суггестивно-проективная арттерапия – это метод психотерапии, основанный на использовании искусства для […]

  Тонирование фар пленкой: преимущества и недостатки

  Оклейка фар пленкой становится все популярнее среди владельцев авто. Рассказываем, зачем она нужна, а также какие есть плюсы и минусы  у процедуры, чтобы вам было легче принять решение касательно тюнинга авто.  Тонирование фар пленкой из полиуретана обеспечивает защиту оптики от механических повреждений, таких как сколы и царапины, и воздействия ультрафиолета. Однако, в отличие от прозрачной […]

  ТОП 10 лучших электромобилей для покупки в 2024

  Электрокары завоевывают все больше сторонников. Экологические соображения, а также все более жесткие нормы выбросов могут подтолкнуть людей к их покупке. Однако определить лучший электромобиль в 2024 году может быть непросто, ведь каждый из них по-своему хорош. В этом списке все автомобили заслуживают внимания, а купить авто из списка или другие качественные электромобили https://atl.ua/autosale/elektromobili рекомендуем в ATL. Рейтинг электромобилей 2024 […]