Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Співробітника Одеської «екстренки» відмовились відпускати з ТЦК

  Сьогодні водій карети екстреної медичної допомоги та медицини катастроф навідався до Київського РТЦК та СП Одеси щоб оновити дані, проте його відмовились відпускати. Через поважний вік йому стало погано, і чоловіку викликали медиків, яких після приїзду також відмовились відпускати.

  Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації з посиланням на власні джерела в ТЦК та Одеській «екстренці».

  Подія сталась приблизно об 11:00 ранку. Водій у свій вихідний день прийшов оновити данні, як того вимагає закон. Проте у військкоматі було прийнято рішення його нікуди вже не відпускати. На фоні стресу у водія підскочив тиск та стало зле.

  Йому викликали карету швидкої з лікарем та фельдшером, проте, станом на 15:00 їх також не хотіли випускати щоби госпіталізовувати постраждалого водія.

  Додамо, що відео з інциденту вже потрапило до мережі.

  За даними кореспондента УСІ від власних джерел, в київському РТЦК з приходом нового начальника військкомату співробітники, які там проходили службу роками, а також співробітники, які працювали на громадянських посадах, звільнились через «неможливість працювати».

  За даними УСІ, представники керівництва екстренки приїхали до військкомату. Тоді бригаду відпустили. Однак чоловіка, з затримання якого почався інцидент, – ні.

  Добавить комментарий

  Вибір одягу в магазині для війскових

  Військовий магазин є надійним джерелом якісного та функціонального одягу та спорядження, розробленого спеціально для використання в бойових умовах. Завдяки широкому асортименту товарів такі магазини є дуже популярними серед військових, поліцейських, рятувальників та прихильників активного відпочинку. Що пропонує магазин для військових В онлайн-каталозі зібрана велика кількість якісних предметів одягу, тактичної екіпіровки та оснащення, яке потрібно військовослужбовцям […]

  Бюджетные шины Rovelo – технологии и качество по выгодной цене

  Происхождение бренда Rovelo тесно связано с его материнской компанией, Sailun Co., основанной в 2002 году. За прошедшие годы компания превратилась из местного производителя в глобальную торговую марку с расширенными операциями по всему миру. Сегодня бренд управляет исследовательскими центрами, расположенными в Европе, Китае, Вьетнаме и Северной Америке, они обеспечивают адаптацию продукции к различным рыночным условиям и […]

  Картины Карпачова от Strateg – как работает суггестивно-проективная арттерапия?

  Стресс, тревога и эмоциональная перегрузка стали нашими постоянными спутниками. От этого страдают и наши дети, которые не всегда могут словами объяснить свое внутреннее состояние. В таких случаях на помощь приходит суггестивно-проективная арттерапия, сочетающая в себе элементы искусства, психотерапии и суггестии.  Что такое суггестивно-проективная арттерапия? Суггестивно-проективная арттерапия – это метод психотерапии, основанный на использовании искусства для […]

  Тонирование фар пленкой: преимущества и недостатки

  Оклейка фар пленкой становится все популярнее среди владельцев авто. Рассказываем, зачем она нужна, а также какие есть плюсы и минусы  у процедуры, чтобы вам было легче принять решение касательно тюнинга авто.  Тонирование фар пленкой из полиуретана обеспечивает защиту оптики от механических повреждений, таких как сколы и царапины, и воздействия ультрафиолета. Однако, в отличие от прозрачной […]