Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Срібло на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА здобула спортсменка з міста Ізмаїл

  16-річна спортсменка Діана Пойда на прізвизько «Амазонка» з міста Ізмаїл виступила на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА у складі збірної команди України. Про це Бессарабія.UA розповів тренер Максим Журавльов.

  У Белграді (Сербія), де відбувся чемпіонат, Діана змагалася у віковій категорії 16-17 років (70,3 кг). У першому поєдинку вона здобула перемогу над українкою на 20-й секунді. Потім зустрілася зі спортсменкою з Ізраїля, за результатами бою суддівство віддало перемогу Діані. У завершальному поєдинку вона змагалася за чемпіонство з сильною суперницею з Фінляндії. Цей бій був дуже важливим для Діани, адже у 2022 році на чемпіонаті світу в Абу-Дабі саме цій спортсменці вона поступилася.

  «Цього року вони зустрілися у фіналі й знову у Діани срібло. Річ у тому, що вона поїхала на змагання з травмованою рукою, вже давно не може її відновити через навантаження. Дуже мріє стати майстром спорту та робить усе можливе для цього», — розповів тренер спортсменки Максим Журавльов.

  Дівчина навчається в Ізмаїльському ліцеї №1, спортом займається вже сім років. Її підтримує мама, тренер, колектив клубу «MMA IZMAIL», де вона тренується.

  Діана Пойда є багаторазовою чемпіонкою України з греплінгу та панкратіону, чемпіонкою Європи з бойового самбо, чемпіонкою світу з греплінгу, срібною призеркою чемпіонату світу з ММА.

  Крім того, спортсменка входить до складу трьох збірних України з різних видів єдиноборств.

  Попереду в Амазонки насичений спортивний графік, вже через два тижні вона змагатиметься на чемпіонаті України з панкратіону, також попереду на неї чекає підготовка до чемпіонату Європи з греплінгу, чемпіонату світу з ММА.

  Нагадаємо, 29 березня у Белграді (Сербія) стартував чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА. Спортсмени з Одещини стали золотими та срібними призерами змагань.

  Добавить комментарий

  Для чего предназначена ручная ленточная пила для разделки туш?

  В процессе убоя КРС и свиней и последующей обработки сырья часто возникает необходимость разделения туш на полутуши или разрезания больших кусков мяса, в том числе с костями либо замороженного, на более мелкие. Для таких операций предназначена пила для распиловки туш, цена на которую приведена в каталоге компании Розфуд. Этот эргономичный инструмент с мощным электромотором и высокой производительностью […]

  Моторное масло 0W20: незаменимый элемент для вашего автомобиля

  Моторное масло 0W20 – это не просто жидкость, а важный компонент, обеспечивающий стабильную работу двигателя. Это масло для двигателя обладает уникальной вязкостью, что делает его особенно подходящим для использования в холодных климатических условиях. Оно обеспечивает легкий запуск двигателя при низких температурах, снижает трение и износ деталей, а также способствует более эффективному расходу топлива. Моторное масло […]

  Как на вкус виски Chivas Regal и что может испортить впечатление от дегустации напитка

  Шотландский виски Chivas Regal уверенно завоевал популярность далеко за пределами Европы. Алкогольный напиток ассоциируется с королевской изысканностью и большим удовольствием. Купанный виски в первые годы истории бренда готовили для подачи королеве Виктории братья Чиваса. В США такое спиртное стало популярным после Второй мировой войны. Среди ценителей Chivas Regal — Фрэнк Синатра и Дин Мартин. Сегодня […]

  Як смакує віскі Chivas Regal і що може зіпсувати враження від дегустації напою

  Шотландський віскі Chivas Regal впевнено завоював популярність далеко поза межами Європи. Алкогольний напій асоціюється з королівською вишуканістю та неабияким задоволенням. Купажований віскі в перші роки історії бренду готували для подавання королеві Вікторії брати Чівас. У США таке спиртне стало популярним після Другої світової війни. Серед поціновувачів Chivas Regal — Френк Сінатра та Дін Мартін. Сьогодні […]