Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Судно, яке неодноразово заходило у Крим, заарештували на Одещині

  Вантажне судно Usko Mfu прямувало з Молдови та було перехоплено військовим катером під час перебування у порту Рені на Одещині.

  Про це повідомляє міжнародне морське видання Lloyd’s List.

  У ході спецоперації на Дунаї затримано вантажне судно Usko Mfu під прапором Камеруну, яке неодноразово заходило до Криму. Відомо, що наприкінці травня та на початку червня воно розвантажило вантаж у Севастополі з Туреччини.

  Як повідомляє агент судна Avalon Shipping, суховантаж водотоннажністю 4 127 тонн Usko Mfu йшов з молдовського дунайського порту Джурджулешти румунськими водами, коли до нього підійшов військовий катер і змусив стати на якір в українському порту Рені. Зазначається, що Usko Mfu завантажений ячменем пройшов між українськими та румунськими водами, прямуючи вниз за течією. Попередньо встановлено, що пункт призначення суховантажу – порт Суда в Греції.

  Судно обшукали й заборонили виходити з нього. Крім того, суховантажу заборонили залишати порт.

  У судовому документі, виданому українським урядом зазначено, що арешт судна був зроблений за запитом прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

  Цей документ є початковою чернеткою, яка охоплює арешт через час, який потрібен для складання повного судового рішення, і в результаті не містить деталей. Повне рішення суду очікується найближчими днями, – прокоментував виданню причину арешту геополітичний консультант Bosphorus Observer Йорук Ішік.

  Він також наголосив, щопрокуратура Криму деякий час переслідувала це судно, оскільки воно неодноразово заходило у Крим із вантажами.

  Водночас в компанії Usko Shipping розповіли, що судно заходило в Крим лише тоді, коли воно належало іншій фірмі – Med Voyager. Тому Usko Shipping заперечує будь-які подібні рейси.

  Коментарів від українських правоохоронців щодо арешту судна не надходило.

  Зазначимо, що це не перший випадок, коли в Рені арештовують іноземне судно, яке заходило у порти окупованого Криму.

  Добавить комментарий

  Приготування борщу – як прискорити процес та зробити страву смачною?

  Приготування борщу – справжнє таїнство української культури! Існує безліч рецептів коронної страви українців, а кожна господиня обов’язково має свої маленькі секретики, які роблять саме її борщ найсмачнішим! Наш секрет приготування борщу полягає у використанні вже готової буряково-томатної заправки, яка повинна бути завжди під рукою, щоб не витрачати час на її окреме приготування. Добавить комментарий

  Как правильно подготовить помещение для установки окрасочной камеры

  Правильная подготовка помещения для установки окрасочной камеры играет ключевую роль в обеспечении качества и безопасности покрасочных работ. Компания TWEKO, ведущий производитель покрасочных камер для автомобилей и другой техники, делится основными этапами подготовки помещения, которые помогут создать оптимальные условия для установки и эксплуатации оборудования. Выбор подходящего места Первым шагом в подготовке помещения для установки окрасочной камеры […]

  Шолом для мотоцикла та велосипеда – головний захист від травмування

  Голова – найвразливіша частина тіла людини. За деякими даними близько 70% важких травм під час аварії на мотоциклі припадають через пошкодження голови. З огляду на це, наявність шолома вже не виглядає як звичайна вимога з правил дорожнього руху, а як необхідність, що рятує життя людини. Але ж і шолом шолому різниться. Крім того, що вони […]

  Где купить акустику для автомобиля

  Каждый автолюбитель старается сделать так, чтобы музыка в автомобиле звучала приятно для слуха. Качественный звук в салоне важен владельцу машины, ведь он негласно увеличивает его статус. Некоторые считают, что для организации музыкальной системы главное — купить хорошую автомагнитолу. Устройство определяет возможности и уровень системы. Однако стоит уделить больше внимания выбору динамиков, ведь от них зависят […]