Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Тендер на будівництво аеропорту біля Бухареста виграли будівельники з Одеси

  Концепція майбутнього аеропорту передбачає обслуговування 6,5 млн пасажирів щороку

  Будівельники з Одеси виграли тендер на будівництво аеропорту біля Бухареста. Про це пресслужба компанії «Автомагістраль-Південь» повідомила у своїх інформаційних ресурсах.

  З цього приводу зазначається, що румунська сторона уклала договір з консорціумом концесіонерів Avant Airports та «Автомагістраль-Південь» на будівництво нового аеропорту, який може виникнути на місці виведеного з експлуатації військового аеродрому у містечку Алексені, що за 66 км від Бухареста.

  Концепція майбутнього аеропорту передбачає спорудження  пасажирського термінала площею 30 тис квадратних метрів, що здатний обслуговувати 6,5 млн пасажирів щороку. Натомість вантажний термінал буде здатний обробляти понад 10 тис тонн вантажів.

  Обсяг інвестицій, які потрібно залучити для втілення в життя цього проєкта – близько 400 млн євро, а термін його реалізації – чотири роки.

  Новий аеропорт має вирішити такі проблеми — розвантажити два існуючих аеропорти Бухареста, працювати з усіма категоріями вантажу, приймати широкофюзеляжні, далекомагістральні літаки типу Boeing 777 або Airbus A330.

  Варто зазначити, що девелопер цього проєкта є компанія  Avant Airports, яка для розробки документації залучила команду кращих експертів з цивільної авіації з понад 15 країн світу.

  «Наразі ми пройшли лише перший етап, укладений концесійний договір з місцевою громадою. Тож девелопер може починати процес залучення інвестицій», — ідеться в інформації будівельників з Одеси.

  Довідково

  В Україні компанія «Автомагістраль-Південь» брала участь у реконструкції аеропортів Миколаєва, Херсона, Одеси. А в Румунії завершує реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту Сату-Маре. Перемога в тендері – свідчення довіри до компанії з боку румунських партнерів.

   

  Источник: Пульс Одещини

  Добавить комментарий

  Приготування борщу – як прискорити процес та зробити страву смачною?

  Приготування борщу – справжнє таїнство української культури! Існує безліч рецептів коронної страви українців, а кожна господиня обов’язково має свої маленькі секретики, які роблять саме її борщ найсмачнішим! Наш секрет приготування борщу полягає у використанні вже готової буряково-томатної заправки, яка повинна бути завжди під рукою, щоб не витрачати час на її окреме приготування. Добавить комментарий

  Как правильно подготовить помещение для установки окрасочной камеры

  Правильная подготовка помещения для установки окрасочной камеры играет ключевую роль в обеспечении качества и безопасности покрасочных работ. Компания TWEKO, ведущий производитель покрасочных камер для автомобилей и другой техники, делится основными этапами подготовки помещения, которые помогут создать оптимальные условия для установки и эксплуатации оборудования. Выбор подходящего места Первым шагом в подготовке помещения для установки окрасочной камеры […]

  Шолом для мотоцикла та велосипеда – головний захист від травмування

  Голова – найвразливіша частина тіла людини. За деякими даними близько 70% важких травм під час аварії на мотоциклі припадають через пошкодження голови. З огляду на це, наявність шолома вже не виглядає як звичайна вимога з правил дорожнього руху, а як необхідність, що рятує життя людини. Але ж і шолом шолому різниться. Крім того, що вони […]

  Где купить акустику для автомобиля

  Каждый автолюбитель старается сделать так, чтобы музыка в автомобиле звучала приятно для слуха. Качественный звук в салоне важен владельцу машины, ведь он негласно увеличивает его статус. Некоторые считают, что для организации музыкальной системы главное — купить хорошую автомагнитолу. Устройство определяет возможности и уровень системы. Однако стоит уделить больше внимания выбору динамиков, ведь от них зависят […]