Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Цифровий освітній центр ЮНІСЕФ відкрився в Одесі

  10 липня в Одесі відбулося урочисте відкриття Цифрового освітнього центру (DLC) за адресою: вул. Базарна, 63, в Одеському професійному ліцеї будівництва та архітектури.

  На відкритті побував кореспондент Української Служби Інформації. Арсен Подосян.

  Місія Цифрових освітніх центрів (Digital Learning Centre / DLC) – забезпечити доступ до якісної освіти для школярів, позбавлених можливості повноцінно навчатися офлайн. Центри використовують сучасні освітні технології, такі як штучний інтелект, віртуальна реальність, Майнкрафт, Убер-школа та перевернутий клас.

  Відкриття центру відбулося в рамках проєкту “Створення цифрових освітніх центрів (DLC) та надання послуг психосоціальної підтримки для дітей та молоді” в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. Проєкт реалізується Асоціацією інноваційної та цифрової освіти спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Глобального партнерства заради освіти (GPE).

  На заході виступили заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Антон Шалигайло, директор департаменту освіти і науки Одеської ОДА Олександр Лончак, координатор освітніх проєктів ЮНІСЕФ Анатолій Ігнатович та заступник голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти Дмитро Бондаренко.

  Відгуки учнів та плани на майбутнє

  Одним з перших відвідувачів нового центру став 11-річний школяр Вова Колесніков.

  Хочу тут здобути знання про криптовалюту, ігри, vr-окуляри, і як це працює. Також цікаво як працює 3D-принтер, – поділився хлопчик своїми враженнями та очікуваннями.

  Ми з сімʼєю переїхали в Одесу на початку повномасштабного вторгнення. З 11 родичів нас пʼятеро, хто наразі здобуває освіту. Мені тут подобається те, що легко та комфортно навчатися, – каже Ксенія Яковенко, школярка та біженка з Донецької області.

  Перспективи розвитку цифрових освітніх центрів

  Таких освітніх центрів в Одеській області буде п’ять: три з них розташовані в Одесі, один в місті Южне, та один в місті Чорноморськ, зазначив директор обласного департаменту освіти і науки Олександр Лончак.

  Мета створення цифрових освітніх центрів – надолуження освітніх втрат внаслідок COVID-19 та війни. Центри наповнені інтерактивом і штучним інтелектом, що допоможе учням здобувати цікаві знання та проводити лабораторні роботи. Ми будемо залучати найкращих викладачів для роботи в цих центрах, орієнтуючись на дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, – каже посадовець.

  В Одесі відкрився Цифровий освітній центр ЮНІСЕФ: чому можна навчитись (фото, відео)

  Олександр Лончак

   

  Загалом по Україні вже створено понад 85 освітніх центрів, які працюють переважно у прифронтових областях. Головна мета створення цих центрів – щоб жодна дитина не залишилась поза школою, – додає координатор освітніх проектів та програм дитячого фонду ЮНІСЕФ по півдню України Анатолій Ігнатович.

  В Одесі відкрився Цифровий освітній центр ЮНІСЕФ: чому можна навчитись (фото, відео)

  Дмитро Бондаренко

   

   

  Під час блекаутів ми працюємо на генераторі, і досить успішно. Щодо безпеки – наші центри відкриваються або в укриттях, або в навчальних закладах на першому поверсі, щоб відстань до укриття була не більше 50 метрів. Інтернет забезпечений Starlink. В нашому центрі також працюють психологи, які допомагають дітям з розвитком, включаючи мовні проблеми, – розповідає про технічні аспекти роботи центрів заступник голови асоціації інноваційно-цифрової освіти Дмитро Бондаренко.

  Цифрові освітні центри ЮНІСЕФ продовжують активно розвиватися, надаючи дітям доступ до якісної освіти навіть у найскладніших умовах. Центри стають важливим інструментом для подолання освітніх втрат, спричинених пандемією та особливо війною, і допомагають дітям розвивати нові навички та знання.

  В Одесі відкрився Цифровий освітній центр ЮНІСЕФ: чому можна навчитись (фото, відео)

  В Одесі відкрився Цифровий освітній центр ЮНІСЕФ: чому можна навчитись (фото, відео)

  В Одесі відкрився Цифровий освітній центр ЮНІСЕФ: чому можна навчитись (фото, відео)

  В Одесі відкрився Цифровий освітній центр ЮНІСЕФ: чому можна навчитись (фото, відео)

  В Одесі відкрився Цифровий освітній центр ЮНІСЕФ: чому можна навчитись (фото, відео)

  В Одесі відкрився Цифровий освітній центр ЮНІСЕФ: чому можна навчитись (фото, відео)

  Источник: Новости Одессы

  Добавить комментарий

  Приготування борщу – як прискорити процес та зробити страву смачною?

  Приготування борщу – справжнє таїнство української культури! Існує безліч рецептів коронної страви українців, а кожна господиня обов’язково має свої маленькі секретики, які роблять саме її борщ найсмачнішим! Наш секрет приготування борщу полягає у використанні вже готової буряково-томатної заправки, яка повинна бути завжди під рукою, щоб не витрачати час на її окреме приготування. Добавить комментарий

  Как правильно подготовить помещение для установки окрасочной камеры

  Правильная подготовка помещения для установки окрасочной камеры играет ключевую роль в обеспечении качества и безопасности покрасочных работ. Компания TWEKO, ведущий производитель покрасочных камер для автомобилей и другой техники, делится основными этапами подготовки помещения, которые помогут создать оптимальные условия для установки и эксплуатации оборудования. Выбор подходящего места Первым шагом в подготовке помещения для установки окрасочной камеры […]

  Шолом для мотоцикла та велосипеда – головний захист від травмування

  Голова – найвразливіша частина тіла людини. За деякими даними близько 70% важких травм під час аварії на мотоциклі припадають через пошкодження голови. З огляду на це, наявність шолома вже не виглядає як звичайна вимога з правил дорожнього руху, а як необхідність, що рятує життя людини. Але ж і шолом шолому різниться. Крім того, що вони […]

  Где купить акустику для автомобиля

  Каждый автолюбитель старается сделать так, чтобы музыка в автомобиле звучала приятно для слуха. Качественный звук в салоне важен владельцу машины, ведь он негласно увеличивает его статус. Некоторые считают, что для организации музыкальной системы главное — купить хорошую автомагнитолу. Устройство определяет возможности и уровень системы. Однако стоит уделить больше внимания выбору динамиков, ведь от них зависят […]